Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A melegtől nem tud aludni vagy a foga jöhet? 5hónapos

2 napja az egyébként nagyon nyugodt babám nem alszik el fürdés után, ahogy szokott, hanem órákig sír, nyugtalan. Sokszor felsír alvás közben is. Nappal folyton az öklét rágcsálja, nagyon nyáladzik. Néztem az ínyét, de semmi jele, hogy a foga jönne, bár az előbb mintha felül éreztem volna valamit. Pedig alul fog jönni először, nem? Viszont 27fok van a szobába, lehet, h ez a meleg a baj. Levettem már minden ruháját, de tiszta izzadt így is az egész teste.

jún. 12. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Szoktam itatni, de általába nem kéri, kiköpi. Ha megiszik mégis 1-2 kortyot, akkor meg 1 órával később lesz éhes, mint szokott...

# 11/11Időpont jún. 14. 23:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miben alszik ilyen időben a babátok? 20fok lesz éjjel. Ha ablakot nyitok, nem fázik meg? 5hónapos
5hónapos mult a babám húsvétra terveznénk hogy elmegyünk szüleimhez ami kb 400km re van Addig betölti a 6hót ez mennyire lenne jó ötlet?
Ki mit gondol arról h sogornőm az 5hónapos babajának már oda adta a telefont a tabletet hogy azon mesezen?
Ti 5hónapos babátok mennyit játszik/játszott el magában?
Mostanában nagyon nehezen alszik el 5hónapos babám?
Nem tudom, hogy probléma -e? A kislányom 5hónapos elmúlt. Forog nagyon szépen hasról a hátára, illetve vissza fele is, a hátáról a pocakjára. Viszont mindig csak a bal oldalon....

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!