Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felelőtlenek voltunk?

Szerintetek felelőtlenek voltunk?

Figyelt kérdés

Voltunk ma hárman (anyuka,apuka,8 hós baba) egy faluban átutazóban, ahol megálltunk fagyizni. A gyerek elaludt a hordozóba hátul. Én ugy gondoltam felváltva megyünk be a fagyizóba,hogy a gyerekkel maradjon valaki ha felébredne, erre Apuka elindult velem. Mondtam neki akkor én maradok addig a gyerekkel, de erősködött...

Így gyors berohantam a fagyizóba, kértem 2 gombocot, és futottam is ki, ő fizetett... Igazából kb 10 méterre állt meg a fagyizótól, ahol senki sem volt előttünk a sorba. A kocsit nem zártuk be, az ablakok is lehúzva maradtak. Nem akarta Apuka ezért a 3 percért kivenni, esetleg felkelteni a babánkat. Szerintetek én reagáltam túl? Nagyon összevesztem vele, hogy miért nem lett volna jó felváltva bemenni a fagyiért.

Vagy felelőtlenek voltunk így, hogy hagytam magam én is?

Nemtudom eldönteni.

Tényleg túlféltem.a gyereket, ez tény, de felváltva miért ne mehettünk volna be?

Még mindig haragszok rá, meg magamra, pedig tényleg nem lett volna baja, lehúzott ablakok, 3 perc alatt visszaértem,ugyanúgy aludt...

De mivan ha valaki elrabolja?? Vagy beszáll valami olyan rovar és megcsipi, senki se figyel rá.

Vagy elkezd sirni es nem lat ott hátul maga mellett?

Mondjuk én alapból sose hagytam sírni, ezért is izgultam nehogy felkeljen addig...

Túlreagálom a dolgot?


2019. jún. 16. 19:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Voltunk hasonlo helyzetben nem reg. De a paromnak se jutott eszebe hogy hagyjuk az autoban egyedul, hiaba aludt. Ki lett veve hordozoval egyutt es vittuk. Hiaba nem voltunk ott sokaig. Sose hagynam az autoban, meg ugysem ha ralatni.
2019. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem reagálod túl, és bár nem te szúrtaf el, hanem a férjed, de örüljetek, hogy most megúsztátok, nem történt semmi, többet meg ne csináljatok ilyet.

Én se hagynám kint, inkább felkelteném, vagy valóban felváltva mennénk be.

2019. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Soha többet nem lesz ilyen!!!
2019. jún. 16. 21:20
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
Jah, 8 hónapos, köszi. 8 hónaposan se hagytam ott, de ez ilyen anyai hozzáállás, féltjük a gyerekünket, így normális. Szerintem ne veszekedj tovább ezen a férjeddel, az apáknak nincsen anyai ösztöne és gondolom teljesen ráláttatok a kocsira a cukrászdából, ő ezért nem érti, hogy miért veszekszel. Nem akkora gond az egész és szerintem most már te is rájöttél, hogy ideges leszel egy ilyen helyzetben, úgyhogy nem fogod többet megcsinálni.
2019. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha kisboltba megyek be sem hagyom kint a babakocsiban nemhogy nyitott autóban. Akkor sem, ha rálátok. A városunkba volt ilyen gyerekrablás. Anyuka kint hagyta amíg gyorsan beszaladt valamiért, de mire kiért a baba eltűnt. 30 éve történt és azóta sem találták meg. Én kiosztottam volna a páromat, és inkább nem eszek fagyit, ilyen téren nem engedek.
2019. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
Remélem nem a 40 fokban hagytad bent a kocsiban a gyereket. Mégha lehúzod az ablakot, akkor is dög meleg volt, levegő nem járt. Szerintem ez nem nosmális dolog, ne haragudj.
2019. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, de a párod nem bír el 2 fagyit? Miért kell 2 ember ehhez vagy felváltva bemenni? Biztos nem hagytam volna ott.
2019. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a műbalhét, amit te művelsz.. a férjed is ki tudta volna hozni a fagyidat, ha kinyögöd neki, hogy te nem mész be, hozzon neked is. Ahhoz, hogy a derekadnál fogva “rángasson” be a fagyizóba, ahhoz az kell, hogy te magadtól kiszállj a kocsiból.. erről ennyit. Egyébként most biztos meg leszek kövezve de ha a kocsitól 10méterre van egy fagyizó és felválltva állunk az ajtóban, hogy figyeljük a gyereket, kétlem, hogy hatalmas baj történhetne, annyira álszentek itt néhányan. Nyilván nem hagyunk egyedül egy babát, de azért tragédia nem történt. Ezt a picsogást amit művelsz, viszont totál nem értem. Kiszálltál, bementél, utólag aggodalmaskodsz és ujjal mutogatsz a gyereked apjára, hogy ő a hibás. Mint a micimackó csoportban az oviban. Felelőségteljes, komoly emberek lehettek.
2019. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!