Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok menni 11 hónapossal...

Ti tudtok menni 11 hónapossal vásárolni?

Figyelt kérdés
Nektek ül nyugodtan a baba kocsiba? És ha ti a baba kocsit toljatok akkor hova pakoljatok amit vesztek
2019. jún. 18. 08:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz még csak 9 hónapos de megoldjuk. Hétvégén jön apuka is velünk akkor csinálunk nagyobb bevásárlást. Hétköznap pedig van mikor csak úgy átmegyünk a kisboltba mert az eladók imádják és elkényeztetik 😂 Sosem volt még gond, a vásárlók is sűrűn megállnak beszélgetni hozzá 😀
2019. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Persze. Mindenhová elmentünk vele. Ruhabolt, bevásárlóközpont, élelmiszerbolt. Nyugodtan végigült másfél órát is. Volt egy kis nehézség, mikor elhagytuk a babakocsit, de most már simán bemehetek vele bárhová, végig fogja a kezem, én közben figyelek rá, hogy ne nyúljon semmihez. Mindig viszek magammal valamit, játékot vagy pár szem kekszet, hogy ne legyen gond közben.

Olyan babakocsink van, aminek az aljába rengeteg cucc fér, így mindent oda pakoltam.

2019. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Antiviral, bár inkább lenyeltek volna téged, vagy húzták volna le a budin zsepibe csapva, most egy childfree nyomoronccal kevesebb rontaná a levegőt a gyerekes fórumokban.
2019. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván el tudtunk vele menni vásárolni, különben nem lenne itthon kaja. Egyébként vagy az apjával együtt mentem, vagy anyámmal, de rengeteg anyuka megoldja ezt egyedül is, gondolom egy szatyorba pakolnak ilyenkor, amit a babakocsira akasztanak.
2019. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

15 hónapossal is el tudok, minden délelőtt vagy tesco vagy DM vagy piac.

Eddig adtam valami érdekeset a kezébe és elvolt vele, vagy kokekkált, integetett vigyorgott mindenkire, akit meglátott, újabban mindent megfog amit leveszek a polcról, megszemléli és ő rakja/dobja be a kosárba.

A Dm-ben szokott kis hiszti lenni, de csak amíg a gyereknasis polcnál nézelődök, válogatok, mert azt ugye rögtön kibontaná és megenné :)

A boltban kosárba pakolok, a babakocsi alja viszont szerencsére hatalmas, rengeteg cucc elfér benne, becipzározható a pakoló rész teteje is, direkt ilyet vettem.

2019. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora parayztok vannak itt hihetetlen,nem tudom miért lepődök meg ezen egyébként.

En vagyok a #8as neked megis mi a bajod?Valaszoltam a kerdesre ellentetben veled.Egyaltalan mi ez a stilus?Es megis hogy jössz te ahhoz hogy a szadra vedd a gyerekeimet?Szerintem menjel ki a friss levegore es tobbet ide ne gyere mert nem gondolnám hogy a kerdezo is ilyenekre kíváncsi.

2019. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Oke azt hiszem felreertettem,azota latom torolve lettek a bunkok valaszai.Szoval bocsi mindenki:/

En ezeknek az idiotaknak celoztam a valaszom,de gondolom ertitek:)

2019. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy törli valaki a válaszokat a lakosság nagy része bizony felháborodik ám azon, ha ordít a kölyök a boltban, vendéglőben, szállodában, moziban! Sajnos ma Magyarországon nagyon sok anya azt hiszi, ha pottyant egy gyereket, akkor körülötte forog a világ! Hát nem! Szerencsére nálunk is egyre több az olyan hely, ahonnan kitiltják a gyerekeket!
2019. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
Antiviral drága, ezerszer inkább elviselek egy ordító gyereket, mint egy magadfajta okoskodó, nagyképű childfree kotnyeleskedőt. Még szerintem bárki így van ezzel. Az ordító gyerekből még lehet intelligens felnőtt, a hozzád hasonlók meg már nem változnak, szóval ezerszer is ordítson mellettem egy gyerek mint hülyeséget beszéljen egy buta felnőtt.
2019. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj,hogy felhaborodnak ha sir egy gyerek.Szerinted te nem ezt csinaltad?Dehogynem.Mekkora idiotasag hogy kitiltjak a gyerekeket,mondd hol élsz te?A gyerek nem kutya,de ha zavar ha sir egy gyerek,fogod magad es arebb mesz,meg is van oldva.Mindenki boldog.Elsosorban mondjuk azt tanacsolnam neked h szépen távozz el innen mert senkit nem erdekel hogy mit gondolsz.Menjel takarits vagy akarmi ami ertelmes.Koszi puszi!
2019. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!