Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtok menni 11 hónapossal...

Ti tudtok menni 11 hónapossal vásárolni?

Figyelt kérdés
Nektek ül nyugodtan a baba kocsiba? És ha ti a baba kocsit toljatok akkor hova pakoljatok amit vesztek
2019. jún. 18. 08:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, miért lógsz állandóan a gyereknevelés topikban ha ennyire utálod a gyerekeket és lenézed az anyákat? Komolyan, mit hesszelsz itt nap mint nap?
2019. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért törlik a válaszodat te csökkentett értelmi képességű, mert nem tartozik ide. Az volt a kérdés, ki vásárol gyerekkel, te meg a kis közléskényszeres benyögted, hogy nem akarsz gyereket. Szerinted ez kit érdekel? Hogy jön ez ide?

Nem, nem a gyerekesekkel van a baj, meg a gyerekekkel, hanem az ilyen intoleráns bunkókkal, akik szerint csak a hozzád hasonlóan gondolkodóknak van joguk levegőt venni, és kimozdulni a 4 fal közül. A fajtádat kéne kitiltani, és deportálni egy lakatlan szigetre minimum, ott tuti nem hallasz semmit.

Tudod, engem is rohadt sok ember irritál, nemtől és kortól függetlenül, mégsem akarok senkit sehonnan kitiltani, mert képes vagyok felfogni, hogy a világ nem körülöttem forog. Nos neked ez a borsószemnyi agyacskáddal nem megy. Jó messzire gurult az a gyógyszer.

2019. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!