Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a kisbabát hagyjátok magára?

Ti a kisbabát hagyjátok magára?

Figyelt kérdés

Napközben. Persze nem arra gondolok, hogy elmész valahova magad.

Hanem pl a baba alszik, és csönget a postás.

Vagy baba alszik és kimész a teraszt takarítani?

Vagy a baba alszik és kimész kutyázni/kertbe?


Például ilyenek..

Vagy ti nem hagyjátok el nélküle a házat?

Nyilván nem arra gondolol hogy valakinek 5000 nm kertje van és elmegy hátra órákra.


2019. jún. 18. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Persze


Véviőrrel, vagy úgy, hogy halljam


Éjjel bébiőr nélkül a szobájából sem hallom át...

2019. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Szemetet vittem mar le pl vagy hajat mostam amig aludt bebiőrrel... de kertünk nincs, így nem tudok oda kimenni..
2019. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát... tudnak aludni nélkülem, szóval kamerás bébiőr be, én el. Emeleti gyerekszoba, de még a szomszédasszonyhoz is simán átmehetek egy ebéd utáni kávéra, pont veszi még náluk a jelet. Terasz vagy medence takarítás, kocsimosás, gyomlálás, fűnyírás, bármilyen házimunka, vagy egy lazító fürdés, hajmosás, kihasználom a 2-3 óra déli pihenőjüket. De kezdetektől ez van, első esetnél Egyeske alig pár hetes volt, mikor havat lapátoltam a bejárón, a járdán, és a szomszéd nénike előtt. Mára 3,5 és 1,5 évesek, a kicsi miatt természetesen zár van még a lépcsőn, ha épp nem érnék fel, mire kijönnek a szobából... Ma pl a teraszon beszélgettem egy barátnőmmel, mikor a kislányom ébredezett. Hogy ne felejtsem el a mondandómat, gyors befejeztem. Mire elindultam volna, hogy lehozom a leányzót, bemászott a kisfiam mellé, és szundizott vele még egy fél órát.

Egy kérdés: ha nem alszik a baba, nem mész ki a postáshoz? Jó, most nyáron oké, karodba kapod, de télen?

2019. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!