Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A szúnyogriaszót a naptej után kell fújni a babára?

A naptejet nem hatástalanítja a szúnyogriasztó?

jún. 19. 06:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nem bomba az, hogy hatástalanítsa.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 19. 07:24 Privát üzenet
Az nem opció, hogy hagyod lélegezni a bőrét csak nem viszed ki a keitikus órákban?

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 19. 09:08 Privát üzenet
hollófernyiges nevű felhasználó válasza:

Nem is csak a lélegzés, de ezek tele vannak vegyszerekkel és a legnépszerűbb szúnyogriasztókat (DEET hatóanyaggal) nem is szabad kisgyerekre kenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 19. 10:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok utcára menni a kicsivel, hiszen viszem-hozom a nagyobbat táborba, barátokhoz, játszóra, nem ülhetünk itthon. Naptej muszáj. Szúnyog pedig annyira sok van idén, hogy már többször megmarták a kis lábát, kezét, ha befújom (Vape kids), akkor a közelébe sem mennek.

# 4/4Időpont jún. 21. 14:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babának naptej? Melyiket? Honnsn tudni hogy csak fizikai szűrőt tartalmaz?
3 hónapos babának kell már naptej? Lehet ennyi idősen? Ha igen, melyiket ajánlanátok?
10 háonaps kislányomat befujhatom azzal a naptejjel ami nekünk van vagy inkább vegyek neki külön?
Ti már kenitek naptejjel a babátokat? Én eddig még nem kentem, bajt csináltam?
Van olyan naptej, ami nem brutál drága, könnyen felszívódik, nem ragad és NEM hagy foltot a ruhán?
Honnan tudom hogy egy naptej kémiai vagy fizikai védelmet nyújt? Konkrét márkát mondanátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!