Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valóban igaz, hogy nem...

Ha valóban igaz, hogy nem lesz K vitamin továbbra sem, akkor mit fogunk csinálni?

Figyelt kérdés
Novemberben szülök,de akkor inkább emiatt adjak tápszert?
2019. jún. 21. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Gal K2D3-at kapott(van forte meg sima, a fortebol 1 cseppet) az elso babam, es azt fog a masodik is, a Konakionnal tudtommal, jobb, vannak babak, akiknek a Konakion pl. hasfajast csinal (ahogy a Vigantol is, igy egy keszitmenyben van K1 K2 es D3 vitamin is). Mar a szuletese utan ezt kapta.
2019. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
11-es vagyok, szinten szoptatott baba.
2019. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Gal K2D3, természetes hatóanyagú. Mivel felnőtteknek készült, csecsemőknek értelemszerűen pár cseppel kevesebbet kell adni. Bioboltokban lehet kapni.
2019. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk (Vajdaság) D3 K1 vitamint kapnak a babák születéstől 3 hónapos korig. Nem tudom hogy mi a különbség, de nem tudtok más országokból behozatni?
2019. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Ez csak az én saját véleményem, de én felháborítónak tartom az egészet. A csapból is az folyt egy időben, hogy nagyon fontos, agyvérzést kaphat a gyerek ha nem kapja meg, erre egyetlen egy cég van amit elfogadnak? Szüljön a magyar, de már 1 hetesen se kapja meg az ember az alapvető ellátást...

Külföldről be lehet szerezni, de szerintem ez nem a frissen szült nők dolga lenne, hogy egy olyan fontos vitamint, mint a K vitamin külföldi oldalakról rendelgessen, vagy menjen érte Ausztriába...

Szerencsére nagy az összetartás, segítünk egymásnak, ami még áradt odaadjuk, de ez nem tartható fent hónapokig.

2019. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Megmaradt, bocsi.


És még annyi, hogy végtelenül szomorúnak tartom, hogy ez a megoldás, hogy egymás között kéregessünk, mert ugyan hozták be külföldről, de nem eleget...


A kórházi a legfontosabb igen, szerencsére azt megkapják,de akkor is felháborítónak tartom az egészet, hogy ha ez valóban ennyire fontos, mint korábban hangoztatták, akkor miért nem mozgatnak meg minden követ, hogy igenis minden babának legyen, ne kelljen azon aggódni a friss szülőknek, hogy honnan szerzik be, adjanak-e tápszert... Szomorú.

2019. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Megosztva az Index Android appból

2019. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz megfelelő K vitamin,akkor tápszeres lesz.
2019. jún. 22. 12:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Gal K2D3 a bioboltokban Magyarorszagon is kaphato, az en gyerekem is azt kapta, Az sem egyertelmu teljesen, hogy ez mennyire is kell nekik, eltero velemenyek vannak rola. Csak ezert tapszert adnal neki?
2019. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Csak ezért????????????????? Jah,inkább mint,hogy csak ezért baja legyen...



A gal-nak utána nézek....

2019. jún. 22. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!