Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kb. hány héttel...

Szülés után kb. hány héttel lehet menni szoliba? Valóban javasolják a D-vitamin termelése miatt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem vérzel, bármikor mehetsz. :) Igen, hajra, bőrre, körömre nagyon hatásos.
2008. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

ez nekem nagyon furi kérdés...

1hetes a gyereked és te már szoliba mész?? és addig ki van a gyerekeddel? ki szoptatja?

Nagyon jól mehet a dolgod,ha ezen jár a fejed...már boccs.

2008. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
ja nem 1hets,hanem pár,bocsi. De akkor is :O Durva!
2008. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a szoliba kb. 10percet van van az ember.amíg alszik a pici, apa is "ülhet" mellette.

és nagyon jó állítólag a tejtermelésre.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem durva hogy szoliba akar menni.Ki nem szeretne újra szép lenni.Ettől még nem rossz anya.Egyébként max 30perc az egész.
2008. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mehetsz! Attol, hogy valaki szult, meg nem kell otthonulo zsiroshaju melegitosgatyas nove valni!

Valaki mar a terhesseg alatt eligenytelenedik, utana meg szidja a tobbieket, akik legalabb probalnak valahogy kinezni.

Tehat nyugodtan menjetek szoliba, kozmetikushoz es fodraszhoz. Nem ulsz ott tobb oran keresztul!

2008. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok a 2-dik válaszolonak.Nekem 1honapos a kicsi,és járok szoliba addig az apukája van a kicsivel.Mindenki szerete a régi kerékvágásba vissza állni ha teheti.Nem?Te hogy vagy velle?Attol hogy kicsi a baba még az anyuka is mehet egy kicsit ki kapcsolodni ha van rá lehetősége.Nem?És minden anyuka szeret szép lenni attol ,hogy baba van nem kell ,hogy el hanyagoljuk magunkat.ÜDV.1Honapos baba anyukája!!!!
2008. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én igény szerint szoptatok, ez nálunk azt jelenti kiszámíthatatlan, mikor éhezik meg, vagy kér cicit, mégis eljutok szoláriumba. És nagyon is jó a tejtermelésnek, tapasztalat. És ha boldog, és kiegyensúlyozott a mama, akkor a baba is az! Törődj csak magaddal!

Adri

2008. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2-3. válaszadó, kérdem tőled: mi vaaaaan???? Mit ítélkezel itt? Honnan tudod, hogy hány hetes a babám te rendkívül jól tájékozott! Annyira messze állsz a valóságtól mint Makó Jeruzsálemtől (azért se fogok magyarázkodni), de ez ne bántson téged. Ha pedig nem tudsz és nem akarsz a kérdésre válaszolni, csak ilyen hangnemben, akkor keress egy olyan fórumot, ahol nyugodtan kiélheted az arrogáns stílusod valamennyi formáját, itt pedig ne sértegess másokat, és ne ítélkezz teljesen tudatlanul! A többieknek nagyon köszönöm a segítséget, és NEKIK boldog és szép babavárást kívánok!
2008. dec. 1. 16:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer, örülök, hogy meg lehet találni a megfelelő megoldást, ami a kisbabámnak is, nekem is jó. Anya is vagyok, és nő is - mint itt mindannyian. Megerősítettetek abban, hogy az összhangot igenis meg lehet teremteni.
2008. dec. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!