Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mindig rend van?

Nálatok mindig rend van?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a 6 hónapos babánkkal és most a nyár miatt a nagyobbal is. Mindennap el van mosogatva, fel van porszívózva, meleg étel az asztalon, tiszta ruhák, és nagyjából próbálok is rendet tartani, de két gyerek mellett nehéz. Az alap dolgok megvannak, nem esz meg minket a kosz... Mostanában a férjem apróságokért szokott baszogatni, hogy ez meg az miért nincs elpakolva, biztos nem értem rá egész nap... Elég szarul esik ez, de mindegy.

Nálatok mindig minden a helyén van? Rend, tisztaság, stb?


2019. jún. 26. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de szerencsére nem ilyen tahó a férjem.
2019. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ahajapersze... Fél napnál tovább még nem látott teljes rendet a lakás. Ahol kisgyerek(ek) vannak, egy jó évtizedre le kell mondani a csilli-villi otthonról. Én már annak is örülök, hogy ha a nagyobb romokat el tudom takarítani.
2019. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Viszonylag igen.

Bármikor betoppanhat a postás pl

Bár a dőzés kellős közepén tuti szalad minden

Mert akkor a lányom is szétpakol, akkor garázdálkodik..


De nekem pl nincs időm naponta porszívózni

2019. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Hahahaha... Nekem 1x mondta az uram, hogy nem csinálok semmit, nem is csináltam. Fizikai fájdalmat okozott, de aztán rájött. Azóta nem szól be, ha mondjuk nem pakoktam ki a mosogatot, mire hazaért, vagy még a gépben vannak a vizes ruhák és akkor teregetek ki, ha megjött, vagy ilyesmik. Nagy általánosságban rend van, a felmosást ilyen melegben estére hagyom, mert a légvételtől is folyik rólam a viz. De mindig üres a mosogató, el van mosogatva szóval ugy tisztaság van, csak játékok mindenütt. 2 gyerek van.
2019. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

3-as vagyok


Főzés



Egyébként valóban tahó a férjed

2019. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk gyerek nélkül sincs mindig rend. Nyáron csak este vagy esős időben ilyenekkel foglalkozni. Akinek nem tetszik, az mehet elmosogatni, porszívózni, port törölni és többit megcsinálni.


A férjed is mehet velük, szigorúan az után, miután elpakolta a számára nem tetszető dolgokat. Nem tudom, hogy mit kell nálatok elpakolni, de én simán elpakoltatnám vele. "Jó'van drágam, fogjad, azt' rakd be a szekrénybe. Már is el lesz pakolva, mit szólsz hozzá?"

2019. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerinte ez az én dolgom, mivel, hogy én vagyok itthon... Múltkor ő takarította ki a fürdőt és természetesen kaptam érte..
2019. jún. 26. 19:24
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
No, akkor pakold ki az összes motyódat a lakásbóla gyerek összes motyójával együtt. Kulcs a postaládába, válóper bead, találkoztok a bíróságon. A férjed élhet a tiptop lakásában egyedül, Te meg nyugalomban a gyerekkel.
2019. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Bár léphetnék..
2019. jún. 26. 19:39
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Én amondó vagyok, hogy első a gyerekkel való foglalkozás, ilyen hogy takarítás nem szoríthatja háttérbe.

Szokjon hozzá a férjed, később még nagyobb lesz a rumli.

2019. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!