Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mindig rend van?

Nálatok mindig rend van?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a 6 hónapos babánkkal és most a nyár miatt a nagyobbal is. Mindennap el van mosogatva, fel van porszívózva, meleg étel az asztalon, tiszta ruhák, és nagyjából próbálok is rendet tartani, de két gyerek mellett nehéz. Az alap dolgok megvannak, nem esz meg minket a kosz... Mostanában a férjem apróságokért szokott baszogatni, hogy ez meg az miért nincs elpakolva, biztos nem értem rá egész nap... Elég szarul esik ez, de mindegy.

Nálatok mindig minden a helyén van? Rend, tisztaság, stb?


2019. jún. 26. 18:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem,nincs rend. Tisztaság can,erre ügyelek leginkább. De nekem még a védőnő is azt mondta,pár evre elfelejthetem a tökéletes rendet.
2019. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha, aki használt némi észt férjhezmenetelkor és megnézte, hogy kinek szül gyereket valamint, aki megoldja a rendet valahogy, az le van pontozva. Hát nyugodtan, de attól nem lesz rendes férjed.....
2019. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni, hogy háromnaponta, mikor a férjem éjszakás és a gyerek elaludt, nagytakarítok. Reggel gyorsan megfőzök (két napra) aztán elmosogatok és elpakolok. Kint vagyunk egész nap: pancsol a medencében, homokozik stb...

Szóval nqgy koszt nem csinálunk így nyáron.

2 éves.

2019. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Aham, megnéztem kihez mentem hozzá. Nem volt gond, míg gyerek nem lett. Sőt! Nem volt gond míg mozogni nem kezdett a gyerek, mikor meg jarni, beütött az atomvillanás. Nem lehet lekötni, jön utánam, ha mosogatni próbálok vagy főzni lökdös arébb, pedig mindig magyarázom neki, hogy anya mit miért csinál. Jó alvó szerencsére, így fenn bírtam tartani egy alap rendet, tisztaságot, majd terhes lettem. Férjem hozzászokott ahhoz, hogy a fiúnkkal semmi bajom nem volt, a mostani terhességemnél meg a cicafüle is előjött. Ha alszik a fiam bizony pihenek, mert nem bírom. Aztan jön a férjem és beszólogat, hogy ez se, az se nincs készen, de hogy segítsen, az luxus, pedig jártatom a szamat, hogy rosszul vagyok, de még a gyereket sem viszi le játszani, dagadt lábbal, kacsamód én futkosok a gyerek után. Azt se mondhatja, hogy a munka. Ugyanonnan jöttem el szülés előtt, ugyanabból a munkakörből, ha én tudtam terhesen csinálni, nehogy ő képtelen legyen már rá. Ezen mindig felhúzza magát és jól összeveszünk. Nem tudom mi lesz, ha megszületik a masodik, akit ő szeretett volna jobban nem én. Le lehetne lépni, anyagi gondjaim sem lennének, de nem erről szól a hazasság. N3ha az az 3rzésen, hogy az első utan is ő szenved még szülési depresszióban, nem én.
2019. jún. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!