Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik nappal keveset?

Miért alszik nappal keveset?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkeseredésembe írok ide.Adott egy 9hónapos kislány,aki nappal alig alszik.Délelőtt aludt 10percet,most ebéd után 20?kb .Egyszeruen nem tudom így a háztartást rendbe rakni,de kb semmit nem lejet mellette csinálni.Éjszakát átalussza,de későn fekszik. 10-11óra is van mire elalszik és 6-7kor ébred.Mit tegyek még meg.??
2019. júl. 12. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ha neki ennyi alvás elég, akkor nem fog többet aludni. Hálát adok az égnek, hogy az én babám 10 hós létére még mindig napi 4 órát alszik nappal. De sajnos nem tudsz mit tenni, ismerősöm babája is alig alszik nappal. Neki ha elég ennyi, a fejed tetejére is állhatsz, nem fog többet aludni. Vagy lehet valami fél riasztja, meg próbálod ilyenkor valahogy visszaaltatni?
2019. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos csatlakoznom kell az első válaszoló véleményéhez, hogy semmit sem tudsz tenni.Ha neki nappal elég annyi alvás akkor ha fejre állsz se fog többet aludni.Nálunk a lányom 20-30 perceket aludt, megtanultam mellette megcsinálni a legtöbb dolgot, mert amúgy meg lehet.Pld ha a konyhában volt dolgom akkor vagy játszószőnyeget tettem ki oda mellém és jól el játszott mellettem szem előtt.Vagy csak simán rámolta a konyhapult alján lévő műanyag tálakat stb..
2019. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Azt tudod tenni, hogy nem fogod a seggét egész nap, hanem megtanítod, hogy ellegyen, amíg te lerendezed a háztartást.
2019. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!