Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor tehetem bele a sportrészbe?

Mikor tehetem bele a sportrészbe?

Figyelt kérdés

Persze úgy, hogy hátra döntöm a hátulját (nem lehet teljesen vízszintesig, csak kb 45 fokban) és megemelem a lábtartóját vízszintesig.

4 hónapos a bele való. A mózesben üvölt megállás nélkül, nem lehet beletenni... Az autós hordozót használtuk eddig, de az egyre több ruha meg overál miatt lassan nem fog beleférni, már éppen hogy csak be tudom csatolni az övet, ha overál van rajta.

5 hónaposan már beletehetem a sport részbe? A videón 1.55-nél látszik, mennyire dönthető

https://www.youtube.com/watch?v=FW7yQbGJbEg


2019. nov. 7. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én meg nem tennem bele. Hason fekve is sir a mozesben?


Mondjuk én a hordozót sem használnám setahoz...

2019. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindenhogy sír benne, mert nem lát ki
2019. nov. 7. 10:29
 3/19 anonim ***** válasza:

Off: Minek overál 10-15 fokban? Egy picit vastagabb nadrág meg egy plüsspulcsi vagy normál pulcsi+vékony kabát bőven jó (kocsicipővel, vékony sapival).

On: Ne döntsd, amíg nem ül és a hordozóba se tedd túl sok időre.

2019. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyjából csak akkor alszik, ha sétálunk. 10 fokban igenis kell az overál 2 órás kint alváshoz.

Amúgy várom akkor a javaslatokat... Mózes nem jó, autós nem jó, sportba még ne tegyem. Akkor mit csináljak vele?

2019. nov. 7. 10:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell 10 fokban az overal! Hacsak nem egy átmeneti overalrol beszélsz. Gondolj bele, ha 10 fokban overalt adsz ra, mit fogsz raadni -5 fokban?
2019. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Javasolni a hordozó kendőt tudom.
2019. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Különböző vastagságú overálok léteznek ;)
2019. nov. 7. 10:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Tedd akkor a sportba. Még mindig jobb, mint az autóshordozó...
2019. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Elöl nem tudom már hordozni, mert nehéz. Hátulra még nem köthető, mert ahhoz még azt mondják, kicsi... Max batyuban, az meg nem megy. Patthelyzet

Szóval mindenképp a babakocsira kell megoldást találni :(

2019. nov. 7. 10:49
 10/19 anonim ***** válasza:

Miért nem gyakorlod be a batyut tanacsadoval?


Ami meg megoldás lehet, bár az anyagi helyzeteteket nem ismerem lecserélni a kocsit egy teljesen dönthető kocsira. Rövid ideig kicsit ültetett pozícióban hagyni, utána teljesen fektetni. Ez sem tökéletes megoldás.

2019. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!