Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor tehetem bele a sportrészbe?

Mikor tehetem bele a sportrészbe?

Figyelt kérdés

Persze úgy, hogy hátra döntöm a hátulját (nem lehet teljesen vízszintesig, csak kb 45 fokban) és megemelem a lábtartóját vízszintesig.

4 hónapos a bele való. A mózesben üvölt megállás nélkül, nem lehet beletenni... Az autós hordozót használtuk eddig, de az egyre több ruha meg overál miatt lassan nem fog beleférni, már éppen hogy csak be tudom csatolni az övet, ha overál van rajta.

5 hónaposan már beletehetem a sport részbe? A videón 1.55-nél látszik, mennyire dönthető

https://www.youtube.com/watch?v=FW7yQbGJbEg


2019. nov. 7. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem újszülött, van már olyan erős, nyugodtan tedd bele a sport részbe. Én is beleraktam, gyógytornász véleményét kikértem előtte, ő mondta, hogy lehet. Hordozó is jó ötlet, csak ha eddig nem hordoztad nem biztos, hogy szeretni fogja.
2019. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is átmeneti overált adok a 9 hónaposomra.
2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodtan tedd bele, majdnem teljesen dönthető, simán jó egy 4 hónaposnak. A károgókat meg tojd le, csak jobban tudod mit kell a gyerekre adni, nem értem, hogy aki a kákán is csomót keres annak minek kell hozzászólnia egy kérdéshez ha nem tud érdemben választ adni arra amire kíváncsiak csak arra amit a kutya sem kérdezett...
2019. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10 fokban ha átmeneti overallt adtam a fiamra, hazaerve csurom víz a háta. Az meg ugye nem jó. Én muszáj voltam az autóshordozóba tenni, üvöltött a Mózes részben és a sporthoz meg még nem találtam megfelelőnek. Így jól utánaolvasva, nyugodtabb szívvel tettem bele az autó hordozójába. De! Pont ez időben kezdett sztrájkba és már abban sem ült. Így hprdoztam át az egész késő őszt és telet. Majd egy éves kora körül csodával határos módon, megszerette újra a babakocsit. Bocs ha szétoffoltam és nem épp ez volt a kérdés
2019. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az én fiam nem izzad. Ha nagyon sokat vagyunk kint, és hűvösnek érzem az időt, még egy takarót is terítek rá. Sosem izzad, pont kellemes hőmérsékletű a keze, lába meg a kis teste is.
2019. nov. 7. 11:45
 16/19 anonim ***** válasza:
A lányomat kb. 1 hónapig vittük mózesben, aztán az autós hordozóban, 10 hónaposan vettünk új autós gyerekülést és sport babakocsit. Az autóban miben fogod vinni? Amíg ülni nem tud csak a babahordozó jöhet szóba szerintem.
2019. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Tedd bele, te már ezt úgyis eldöntötted. És az autós hordozónál se érdekelt, hogy nem tesz jót a gerincének.


(Kendősmeitai a megoldás, hátrakötve)

2019. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Célom, hogy megnyomorítsam a gyerekemet ;)

Vagy tán autóba se üljek vele soha, mert a gerincének nem jó?

2019. nov. 7. 17:41
 19/19 anonim ***** válasza:

Tedd bele szerintem. Nem mindegyik gyerek egyforma, és nemis ugyan ugy hordjuk őket. Te is látod hogy kényelmes e neki. Nem egyforma nagyságú alkatu az osszes gyerek, lehet ennyi idősen egy pici törékeny kisgyerek meg lehet egy pufi nagy baba is...


De nyugi, le fognak szólni mert nem hordozol inkább... Ahogy észrevettem... De szerintem semmi értelme szenveszteni a gyereket ha nem marad meg benne.

2019. nov. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!