Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Ajánlást nem kérek hogy pl. X babakocsi ennél sokkal jobb...


[link]

(mózessel)


[link]

(mózessel)


[link]


[link]

(kár hogy nincs fekete vázzal...)


[link]

(matt balck+színben passzoló lux mózessel+ 20 nautical blue)



2020. jún. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Ha bekötöd nem fog kiesni csak téged tarol le 🙄
2020. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

Es az másnak jó érzés?

Nem tudom milyen emberek ők..., de elég érzéketlennek és rosszindulatúnak látom ezeket az embereket. Pont ma olvastam egy hasonló kérdést és ott is az egyik kommentelő odaírta, hogy idézem: "remélem egy percet sem fog megülni benne a gyerek és remélem mindketten megdöglötök!".

Azt hittem az irigységnek és a rosszindulatúságnak ismerem a felső határát, de ezek szeirnt nem...

Egyébként "kedves" 31-es attól hogy bekötném és ne adj'Isten rámzuhanna simán megsérülhetne...és nem tudom ebben mi lenne a jó erzés ebben...

Szerintem az a legundorítóbb dolog, amikor valakit a gyermekén keresztül támadnak...

Szánalmas, és ezen felül mindent elárul az adott személy műveltségéről, emberségéről.

2020. jún. 15. 16:03
 33/59 A kérdező kommentje:
*És
2020. jún. 15. 16:03
 34/59 anonim ***** válasza:
Figyu...en ferjemmel leultem, latba vettunk mindenty es valasztottunk. Te miert gyakorin akarsz ilyet oldani..? :) Mit varsz egy anonym oldaltol.
2020. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Mivel nincs tapasztalatunk véleményt szerettem volna kikérni és nem magamról, nem a gyerekemtől, hamem olyan anyukáktól akiknek már van tapasztalata benne, hogy mi praktikus egy babakocsiban és mi nem.

A baráti társaságomban is én vagyok az első akinek gyermeke lesz, szóval onnan sem tudnék tanácsot kérni.

2020. jún. 15. 16:13
 36/59 A kérdező kommentje:
*gyermekemről
2020. jún. 15. 16:14
 37/59 anonim ***** válasza:
75%

32, legalább ne hazudozzál már, te még azt is magadra veszed amit senki sem mondott. Itt az eredeti általad idézett (szerintem is rendkívül rosszindulatú) válasz de senki nem írta azt, hogy dögöljön meg bárki is:

“Ha erre van pénzed költsed csak, remélem egy percet nem ul majd meg benne a gyereked nyugodtan. :D Nem latok kulonbseget a ketto kozott így kép alapján sem, a színe meg neked kell tetszen.“

A válaszaidat pedig már régen megkaptad komolyan nem értem, hogy mi a fészkes fenéért kell minden nap kiemelni a kérdést csak azért is. Menjél el egy boltba, próbáld ki ezeket, kérdezd az eladót mert láthatóan itt bárki bármit ír az csakis egy gonosz némber lehet. Teljesen pointless a kérdésed meg a hozzáállásod is, fogalmam sincs mire jó neked, hogy itt kardosokodsz.

2020. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Most a vírus miatt nem nagyon szeretnék sehova menni, csak ahova muszáj, egyébként 37-es te meg csak kiforgatod a szavaim, de már nem is érdekel.😑😶
2020. jún. 15. 17:18
 39/59 anonim ***** válasza:
En is lattatlanba vettem kocsit a virus miatt. Es minden okes. 34 es voltam.
2020. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Es milyen kocsit vettetek kedves 34-es?☺️
2020. jún. 15. 17:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!