Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Ajánlást nem kérek hogy pl. X babakocsi ennél sokkal jobb...


[link]

(mózessel)


[link]

(mózessel)


[link]


[link]

(kár hogy nincs fekete vázzal...)


[link]

(matt balck+színben passzoló lux mózessel+ 20 nautical blue)



2020. jún. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Kedves 9.-es,nekem az azért nem lenne jó, mert nem megfordítható, nem lehet rá babahordozót tenni, nem magas.
2020. jún. 13. 10:03
 12/59 anonim ***** válasza:

Akkor húzd ki a bugaboot és a britaxot, mert egyik se magas. A bugaboo még a 160 centimhez is kicsi, nagyon hajolni kell a mózeshez.

Egyébként ezek közül max. a Priam ami szóra érdemes, de nem az elektromos.

2020. jún. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Miért baj hogy elektromos?
2020. jún. 15. 08:20
 14/59 anonim ***** válasza:

Az nem elég, hogy nettó fszág egy kis elektroszmogot a gyerek alá pakolni? Nehogy már annyit is erőlködjön anyuka, amit egy kicsit nehezebb terepen ki kell fejteni egy olyan kocsival, amit egyébként egy ujjal el lehet tolni...

Illetve hátha felrobban a gyerek alatt, mint egyes mobil aksik. ;)

2020. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
77%

Igen, ez olyan, hogy valaki futóbabakocsit vesz, hogy babával is edzhessen, más meg tolni is lusta, vagy csak azért veszi, hogy megmutathassa, hogy van rá pénze. 😂

Pedig-pedig pont az különbözteti meg azt, aki maga érte el a gazdagságot attól, aki csak beleült a jóba:

hogy az egyik nem veszi meg csak azért, mert megtehetné,

a másik pedig csak azért veszi meg, hogy megmutassa, telik rá...

2020. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Na jó, 1.nem szert veszem hogy megmutassam hogy hű de mennyi pénzem van, 2. hegyen lakok, ahol kb. 50 fokos lejtők/emelkedők vannak (itt néha csak úgy magamnak is nehéz felmenni gyalog egy fáradtabb nap után).
2020. jún. 15. 10:12
 17/59 A kérdező kommentje:

És egyébként nem "ültem bele a jóba"- mint a feledtébb udvarias 15-ös válaszoló szerint, magam dolgoztam meg azért amim van, ha arra gondolsz, a szüleim mindig arra neveltek hogy meg kell dolgozni mindenért.

Sosem kaptam például tőlük zsebpénzt, abból kellett gazdálkodnom amik karácsonyra/szülinapra/névnapra kaptam. A házamat is a párommal közösen vettük meg. Az autóm sem a szüleim vették, pedig megtehették volna, de azért nem vették meg hogy megtanuljam hogy mindenért meg kell dolgoznom, milyen értékes a pénz...🙂

2020. jún. 15. 10:17
 18/59 anonim ***** válasza:

50 fokos emelkedőkön mit akarsz egyáltalán babakocsival? Kendő, később csatos vagy autó és csak sík terepen b.kocsi.

A priam se fog felhúzni.

2020. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:

De nyilván könnyebb, kendő meg hordozó nem kell hogy még a hátam is fájjon állandóan.

Egyébként meg azt nyilván könnyebb tolni ugy hogy

2020. jún. 15. 11:50
 20/59 A kérdező kommentje:

*úgy hogy rásegít.

Elnézést a vége lemaradt...

2020. jún. 15. 11:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!