Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Ajánlást nem kérek hogy pl. X babakocsi ennél sokkal jobb...


[link]

(mózessel)


[link]

(mózessel)


[link]


[link]

(kár hogy nincs fekete vázzal...)


[link]

(matt balck+színben passzoló lux mózessel+ 20 nautical blue)



2020. jún. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
50%

Bebetto torino 2020 piros fekete 3 kombinaciosat.


[link]

2020. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
75%
Mi is online vettünk babakocsit, nevezetesen egy Cybex Miost. Fix elképzeléseink voltak, minden szempontot számbavettünk ami nekünk fontos és erre esett a választásunk. Mivel megbízható márka így nem nagyon volt esély a csalódásra minőségileg, képeket, videókat pedig nyilván néztünk róla neten.
2020. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Nézd, nagyon uncsi vagy. Ezren leírták, hogy rosszak a kiszemeltjeid, látszik, hogy csak az árcédula vezérel, de fogalmad sincs a saját igényeidről.

A babakocsiválasztás igazán nem agysebészet. Végig gondolod, hogy hol fogod használni (milyen terep, lift-, csomagtartó méret, szűk boltok vagy csak séta...) , milyen gyakorisággal és eszerint, nem pedig aszerint keresel, hogy melyik "mennyire menő".

Online vettem én is kocsit. Olvastam teszteket (angolul), véleményeket és nem nyúltam mellé.

Cybex balios s.

Megvehettük volna bármelyik stokkét vagy e-priamot, nuna mixx-et, de a választott tökéletes. És még így is olykor kényelmetlenül érzem magam, ahogy tologatom, mert drágábbnak tűnik kinézetre és nem lenne poén, ha megtámadnának miatta (volt ilyen, pedig nem rossz az általános közbiztonság).

2020. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
22%

1. vagy 3.


az 1. jobb egy újszülöttnek

a 3. idősebbnek is szerintem ezt válaszd ez hosszú távon is jó lesz


a 2. kényelmetlen

2020. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm 44-es, végre egy normális válasz!🙏☺️
2020. jún. 15. 19:40
 46/59 anonim ***** válasza:
75%
Nem mintha nem kaptál volna értelmes választ már rögtön az első kommentben de úgy tűnik szelektálsz. :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

3. a legjob mert erős es stabil, nekem olyanom van.


amúgy miért pontoztátok le a 44-est?

2020. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
Biztos azért pontozták le mert ő legalább megadja az alapvető tiszteletet. (mindig ezt csinálják aki normálisan válaszol lepontozzák...)
2020. jún. 15. 20:14
 49/59 anonim ***** válasza:
Én Stokke trailzt szerettem volna, de hiába van nagy autónk, nagyon sok helyet elfoglalt volna a csomagtartóból. Ugyanígy az Xplory is, csak az szerintem inkább plázába járós. Ne legyen nagy padka meg ilyenek. A Bugaboo az nagyon alacsony. Cybexet nem próbáltam, csak az autósüléseit használjuk, de azok nagyon jók! Mi végül Mamas &papas kocsit vettünk, mert az könnyű, és kevés helyet foglal a csomagtartóban.
2020. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Nálunk nincsenek nagyon padkák, maximum az autó úton, de a járdán nincsenek. A csomagtartója az a utómnak viszonxlag nagy és semmit nem szoktam szállítani benne.
2020. jún. 16. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!