Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet aludni éjszaka úgy,hogy...

Lehet aludni éjszaka úgy,hogy a baba hordozókendőben van rajtam?

Figyelt kérdés
ha nyűgös éjszaka és semmi sem segít, ha magamra kötöm és megnyugszik,elalszik,akkor én is bátran lefeküdhetek aludni kicsit?

#hordozás #Manduca #elasztikus kendő
2020. aug. 25. 18:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát lehet, hogy te ősanyuka-anyaszolga vagy, én nem. Nem fogok olyan szokásokat támogatni, amik nem fenntarthatóak. Mert abból lesznek az ilyen kérdések, hogy három éves kisfiam úgy alszik el, hogy húzgálja a hajam, már kopasz foltjaim vannak, mit tegyek, h leszokjon róla. Nem. Az ilyen dolgokra sokkal könnyebb nem raszoktatni, mint leszoktatni róla.


De tudom, tökély anyu nem eszik, nem alszik, mindig vidám és csak a gyerekéért él. Az se baj, ha álmában ráfekszik.

2020. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Nevetséges és szánalmas vagy
2020. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Hogy feküdne már rá, mikor a baba elol a mellkasán van rögzítve? Nappal nalam is igy alszik, olyankor lefekszek a hatamra sot van hogy el is alszoj. Amulat.
2020. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem kellene rászoktatnod. Ez egy ilyen korszak, ki kell bírnod és helytállni kendő nélkül is. Az eredmény: egy magától elalvó, egyben ugyanúgy hozzád kötődő gyerek.
2020. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Semmikèppen nem aludnèk kendőben levő babàval. Hordoztam, velem aludt a gyerekem születèsètől kezdve, de ezt a kombinàciót nem éreznèm biztonsagosnak. A hordozóeszköz függőleges testhelyzethez való.
2020. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, elég hamar eldőlt ez a kérdés, természetesen nem fekszem le hordozóstul. igen, picúrka még nagyon, első baba,így mint minden, a hordozás is új, gondoltam megkérdezem. köszi mindenkinek :)
2020. aug. 26. 02:39
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Ebben a korban még nem lehet rászoktatni őket semmire 🤦‍♀️ Pici még, közelségre vágyik és ez természetes igénye. Azért mert valaki a gyereke igényeit tartja szem előtt, attól még nem lesz ősanya. Én sem tartom magam annak, de ha a fiam csak rajtam tudott elaludni, akkor rajtam aludt és kész. Ha már az ember gyereket vállal,akkor az a minimum, hogy mindent megpróbál, hogy jó legyen neki. És hozzáteszem, az én kisfiam sem szokott rá, egyedül alszik el a saját ágyában, külön szobában és alszik egész éjszaka...
2020. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%
Foghatod a fejed, de igenis rá lehet szoktatni az ennyi idős gyereket is bármilyen baromságra (lásd csak labdán pattogva alszik el és hasonlók). Ahogy te is rászoktattad. És ha szerinted nem vagy ősanya, akkor másképp fogalmazok: ostoba vagy.
2020. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

18, akkor te tartsd ridegtartásban, meg neveld, idomítsd a csecsemődet, mint a cirkuszi állatokat, csapj is rá, ha nem ért a szép szóból. Sírni hagyni egy kisbabát direkt, nevelő célzattal a legnagyobb kegyetlenség és cserbenhagyás. Semmire nem lehet őket ilyenkor rászoktatni. Persze ha levágod a kiságyba, üvölt fél órát, aztán elalszik, mert cserbenhagytad, nem kapott választ. Egy idő után nem fog sírni, mert rájön, hogy le💩-od, te meg veregetheted a saját vállad, milyen jól " megtanítottad". Ha elkezd kúszni-mászni, kinyílik a világ, nem lesz ölben éjjel-nappal. És ja, vannak, akik alig alszanak a csecsemőjük mellett, ez van. Attól, hogy instán mindenki "szuper szexi önmegvalósító anyu"-ba tolja, meg a 2 hónaposára is szitter vigyáz, még nem ez a valóság. 100x inkább legyek "ősanya", mint egy ilyen rideg, csecsemő idomár, mint te.


A kérdésre a válasz: fekve aludni nem tudsz hordozókendőben. Max ülve fotelban,jól hátradőlve.

2020. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!