Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen pózban tud kiszalni...

Ki milyen pózban tud kiszalni az ágyból vagy hajolni pl? Sűrűbben kell jarjak ejszaka pisilni és az agyunk elég alacsony alig bírok kiszalni belőle. Cipőt mire felhuzom 'kifulladok' 30het. És mit isztok éjszaka?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, mint a háton kalimpàló bogár, olyan vagyok, mikor fel kell kelnem. A férjem már félálomban tartja a karját, amikor megfordulok az ágyban, mert egyedül nem nagyon megy. Felkelni sem egyszerű, hasonló tortúra az is. Éjjel minimum háromszor megyek pisilni, olyan fáradt vagyok nappal, alig élek már. Hajolni reggel még csak csak sikerül, estére már nem tudok előre hajolni sem a hasamtól. A lábaim, mint egy elefánt lábai. Nem iszok éjjel, csak ha nagyon kiszárad a szám. Nem fogom bánni, ha megszületik, mit ne mondjak.
2020. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 37 hetes vagyok. Mit ne mondjak ugyan az a szituáció mint az 1-es hozzaszolonal. Alacsony ágy, alig birok felkelni, plusz a lanyom se konnyiti meg a dolgom a pocakban. En vizet iszom ejjelente, mert nagyon szomjas vagyok, mert terhessegi cukorbetegsegem van. Nekem mar csak másfél hetem van hatra, a cukorbetegseg es inzulin miatt inditjuk a dokimmal a szülést.
2020. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam egy matracon aludtunk a földön végig mert akkor költöztünk. Simán kipattantam de mondjuk én nem vizesedtem egyáltalán meg semmi bajom nem volt. Annak mondjuk örültem amikor a férjem kezet nyújtott, hogy felhúzzon. 😅
2020. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az oldalamra, abból pedig hasra fordultam, négykézlábra emelkedtem és onnan keltem fel.

Esetleg a lábaidat leereszted az ágyról a padlóra és "lecsúszol" ülve a padlóra, és onnan állsz fel az ágyra támaszkodva.

Én hajolás helyett terpesztett lábbal guggoltam, vagy amit lehet, felemeltem lábbal addig, hogy elérjem kézzel.

2020. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhestornán így javasolták: fordulj az oldaladra, hassal az ágy széle felé, csússz a szélére, tedd le a lábaidat és ne hasizomból, hanem a karoddal told fel magad ülés helyzetbe. Később ha esetleg szétnyílt hasizmod lesz is így kell majd csinálni.
2020. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm megfordulas is nehéz néha de így lesz akkor.

Kitartást mindenkinek

2020. aug. 20. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!