Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 és fél év korkülönbségnél...

2 és fél év korkülönbségnél van megoldás arra, hogy a nagyobbat is babakocsiban vigyem sétálni?

Figyelt kérdés

Várjuk a tesót, de már előre félek mi lesz, ha a két gyereket egyszerre kell vinnem valahova. A problémám az, hogy a kisfiam elég hirtelenke és sokszor nem is fogad szót és attól félek össze vissza szaladgálnak. Ezért jó lenne egy olyan kocsi, amibe őt is bele tudnám ültetni, ha nem bírok vele. Féltem, nehogy autó elé rohanjon. Próbálom persze tanítgatni, hogy mit szabad, mit nem, de nem lehet 100%ig bízni még benne.


A kocsik amiket néztem mind ikerbabáknak van.



2020. aug. 28. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Testvérfellépő nem lenne megfelelő megoldás? A két kezed között állna a babakocsin. Élvezni szokták ennyi idősen :)
2020. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van testvérkocsi egy csomó fajta ami nem a klasszikus iker kialakítás pl Nuna Demi Grow, Cybex Gazelle, Hauck Duett, Maxi Cosi Lila CP, Thule Sleek, Joolz Geo

Vagy pedig van testvérfellépő, olyan is amin ülni tud a nagyobbik: [link]

2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk testvérkocsink volt 13 hónap korkülönbségnél, de 2,5 évesnek már fellépőt vennék. 2 éves korában sem tudtam már beleültetni a nagyot, nem hogy később.
2020. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem hagyd ezeket a testverkocsikat, fellepoket, én most szültem 2 hete, a picit magamra kötöm rugalmas kendőben, vegigalussza az utat, nekem pedig szabad a két kezem. Úgy akár tolhatod a nagyot babakocsiban. Szerintem ez a legolcsobb, legjobb megoldás. 10.000ert vettem gremese rugalmas kendőt, de a liliputi is nagyon jó márka. Az én nagyobbik lányom 2 éves.
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi testvérfellépővel fogjuk megoldani a problémát, méghozzá olyannal, amire ülni is tud. De vannak testvér babakocsik is, először a Hauck Duettet néztük ki.
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
2 ev 4 honap van koztuk. Tesofellepo volt a megoldas. Vagy motorozik, bicajozik mellettunk. Azert aki felkoti a babat, nem fog az a baba mindig aludni, lesz, hogy ki akar jonni majd mar, aztan ott allsz ket gyerekkel es mozdulni se tudsz. Vagy a nagyobbat fel kell vennk valamiert, a kicsivel mit csinalsz. Mindenkepp babakocsi es fellepo.
2020. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező szerintem a kezdeti időszakra gondolt, az a pici nem fog egyből menni akarni, ha még már eljon az az idő, hogy menni akar, akkor már a nagyobb is annyi idős lesz, hogy megerti, mit szabad, mit nem, akkor már könnyebb lesz vele. Kezdeti időszakban, szerintem úgy fél ev-1 éves koráig, amíg nem jár a pici, szuper megoldás a hordozás 2 gyerekkel, meg utána is. Én nem kinlodnek dupla kocsival például, van a családban, nagy is, elég tolni...
2020. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Testvérfellépő
2020. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!