Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nézik le a Stokke-s...

Miért nézik le a Stokke-s anyukákat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt az Iphone őrülethez lehet hasonlítani.

Hiszen van ugye a mobiltelefon és van AZ Iphone.

Az is egyfajta státuszszimbólumnak számít, azért is gyártanak rá olyan tokot, ami hátul lyukas, hogy látszódjon az a megrágott alma :)

Mindig magyarázzák az Iphone-osok, hogy mennyivel jobb az a telefon, mint a többi ugyanolyan kategóriájú, ahelyett, hogy azt mondanák, hogy nem jobb, csak drágább, mert Iphone...

2016. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
4%

Az Iphone-ra azért gyártanak hátul lyukas tokot, mert egy számítógép maga a telefon és beforrósodik, a lyukakon át szellőzik...

Az Iphone ezerszer jobb készülék mint bármelyik Androidos pedig azokból is van bőven 150-300 ezres készülék.

Nem beszélve az Oppo-ról vagy a Verturól ami már színaranyből készül és közel 5 millió forint. Mégis a világ 90%-a Iphone-t haszál.

Biztosan tévednek...

2016. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
16%

Aki még autót vezetni sem tud, az inkább ne osztogassa az észt.

Magyaroszágon azért utálják ezt a fajta babakocsit, mert feltűnőbb mint egy magától összecsukódó 4moms vagy egy Bugaboo, ami a Stokkénél még sokkal de sokkal drágább.

Ezzel a termékkel a világon semmi baj nincs, azt nyújtja amit a gyártó a vásárolónak ígért.

Elegáns, gyönyörű, masszív, biztonságos és a gyerek magasan ül benne, nagyon könnyű tolni.

Én buszon még Stokkét nem láttam.

Valószínűleg minden embernek van egy egészséges öntudata, hogy akkor ad ki ennyi pénzt egy babakocsira, ha van autója.

Abszolút egy milliomos életvitelre tervezték.

Én még nem láttam a Sparban a sorban vadiúj Stokke babakcsival ácsorgó hölgyet.

Mert van aki bevásárol nekik, máshol esznek stb.

Nem fog rohanni az Aldiba olcsó tejfölért, amikor egy gyapjútakaró a babakocsira 13 ezer forintnál kezdődik.

Aki megveszi tudja miért veszi, tudja értékelni.

Aki meg az meg köpköd a többire.

2016. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
10%

Az a legjobb amikor valaki megmagyarázza saját magának, hogy miért jó az olcsó, miért elégszik meg a kevesebbel, a többi a sznob és a hülye.


Woody Allen mondta hogy ne vitatkozz hülyékkel mert meggyőznek a rutinjukkal és lehúznak a saját szintjükre.

Ámen!

2016. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
9%

Leszóltátok az egyik hozzászólót aki büszke arra hogy van Alfa Rómeója és az autóban ülve összekacsint ha lát egy másik Alfa Rómeósat.

Ezt más autósöfőrök is teszik.

Milyen emberek járnak tömegközlekedéssel?

Egyetemista koromba felszálltam Zuglóban egy trolira...pénteken tele volt öregasszonnyal akik a gurulós szatyrukban vitték a savanyú káposztát az Örs vezér piacról és Bűzlött tőle a trolibusz.

Hagy legyek már büszke hogy a gyerekem egy méregdrága gyönyörű babakocsiban kezdi az életét és nem ezek a között az emberek között.

Arról nem beszélve, hogy milyen életérzés a pécsi tömegközledés?

Összekacsintasz a hú.yszagú nyugdíjasokkal, a hajléktalanokkal, a százévesekkel amikor leülsz a gyerekeddel?

A metrón Bp-en még ok, felszáll arra még politikus is egy két megállóra a Deák tér környékén, de a buszokat, trolikat alapvetően a nagyon fiatalok, egyetemisták, a nagyon szegények, meg a nagyon öregek használják.

Azonosítds be magad, te hova tartozol és honnan osztod az észt másoknak.

Te annyi függetlenséget sem teremtettél meg a gyerekednek, hogy ne kelljen hóba-sárba- esőbe tömegközledésre várni akkor ne oszd az észt másoknak légyszíves.

Abba szokik bele a gyerek hogy másoktól függ (busztársaság), másokra vár, (le tud-e ülni) kiket szagol...fantasztikus.

Attól hogy neked nem ízlik a válaszom, nagyon kevés ember vagy, mármint amit fel tudsz mutatni.

Ilyen ember nem ócsárolgasson másokat, akiknek van munkája-vállakozás használni-megvenni egy Iphone-t.

Használni egy jóbabakocsit.


A kérdező biztosan nagyon fiatal lány és valószínűleg anyagilag nem egy elengedett családból származik ez nagyon átjön abból amit ír.

Nem a gyakori kérdéseken vadidegen anonom emberektől kell Önigazolást keresni fiatalként arra, hogy mások hibát követnek el azzal, hgoy megvesznek egy számodra elérhetetlen terméket.

Hanem arra törekedni, hogy ha egyszer születik egy gyereked ne a pécsi buszmegállóba kelljen beálnod vele.

Azok akik azt mondják hogy divatmajmoknak való többnyire a társadalom legalján helyezkednek el, és düh beszél belőlük semmi több.

De ahogy egyszer már írtam, soha nem baxogatjuk a kopottas babakocsival járó kelő anyukákat.

Mocskot csak a drága Stokkét tóló anyukáknak kell elviselnie...

Olyan emberektől akik már eleve annyival kevesebbek, hogy még egy autót sem tudnak vezetni.

Na, hagyjuk...

2016. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
89%
Na, ezek az IGAZI SZNOB HOZZÁSZÓLÁSOK, 73%-os:))))
2016. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
78%

43# "Abszolút egy milliomos életvitelre tervezték. Én még nem láttam a Sparban a sorban vadiúj Stokke babakcsival ácsorgó hölgyet.

Mert van aki bevásárol nekik, máshol esznek stb.

Nem fog rohanni az Aldiba olcsó tejfölért, amikor egy gyapjútakaró a babakocsira 13 ezer forintnál kezdődik.

Aki megveszi tudja miért veszi, tudja értékelni.

Aki meg az meg köpköd a többire."


Képzeld én már láttam új piros Stokke-s anyukát a Sparban,a helyet is megírom neked: a Deák tér és az Astoria közötti Sparban fizetett előttem a kaszánál. Oopsz, van ilyen is:) Eszméletlen butaság amit írsz, mint ha Stokke-sok valami más csoporthoz tartozóak lennének. Elmesélem neked, hogy volt már előttem a boltban olyan anyuka akik tényleg milliárdosok (konkrétan ismerem). Nem különb ő mint a többi családanya csak több pénz lapul a bukszájában. Eszméletlen hogy sok a sok szegény hogyan képzeli el a gazdagokat. Mint ha ők más dimenzióban élnének, 10000 cseléddel és udvartartással vennék körül magukat. Van egy facebook csoport is ahol használt Stokkekat árulnak meg hozzájuk kiegészítőket, és mindig elkapkodják az aktuális készletet. Ez is megcáfolja a felvetésedet miszerint csak a milliomosoknak van Stokkeja.

Nézd Ő a Forma 1 vezér lánya aki dollármilliárdos: [link] [link]

Nem Stokkeja van.

2016. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
76%

"Milyen emberek járnak tömegközlekedéssel?

Egyetemista koromba felszálltam Zuglóban egy trolira...pénteken tele volt öregasszonnyal akik a gurulós szatyrukban vitték a savanyú káposztát az Örs vezér piacról és Bűzlött tőle a trolibusz.

Hagy legyek már büszke hogy a gyerekem egy méregdrága gyönyörű babakocsiban kezdi az életét és nem ezek a között az emberek között. "



Jézusom, ezt úgy nem gondolod komolyan. Láttam már néhány újgazdagot akik hirtelen nagyon csúnyán pofára estek. Lehet hogy a méregdrága babakocsiból a gyereked majd 25-30 év múlva minimálbérért dolgozik majd a németeknek.. Abba nem gondolsz bele hogy ezek az öregasszonyok akiket szidsz, nos ezek dolgoztak meg azért hogy te iskolába tudj járni és legyen meg a mindennapi kenyered a tízóraidhoz. De az ilyen mélyen buta és szűklátokörüek ebbe nem gondolnak bele.


"Összekacsintasz a hú.yszagú nyugdíjasokkal, a hajléktalanokkal, a százévesekkel amikor leülsz a gyerekeddel?

A metrón Bp-en még ok, felszáll arra még politikus is egy két megállóra a Deák tér környékén, de a buszokat, trolikat alapvetően a nagyon fiatalok, egyetemisták, a nagyon szegények, meg a nagyon öregek használják.

Azonosítds be magad, te hova tartozol és honnan osztod az észt másoknak.

Te annyi függetlenséget sem teremtettél meg a gyerekednek, hogy ne kelljen hóba-sárba- esőbe tömegközledésre várni akkor ne oszd az észt másoknak légyszíves.

Abba szokik bele a gyerek hogy másoktól függ (busztársaság), másokra vár, (le tud-e ülni) kiket szagol...fantasztikus.

Attól hogy neked nem ízlik a válaszom, nagyon kevés ember vagy, mármint amit fel tudsz mutatni.

Ilyen ember nem ócsárolgasson másokat, akiknek van munkája-vállakozás használni-megvenni egy Iphone-t.

Használni egy jóbabakocsit. "


Nehogy aztán pár év múlva neked kelljen átadnod a helyed a buszon miután csődbe megy a vállalkozásod és örülsz hogy majd buszbérletre marad a hó elején. Tudod te hány vállalkozás megy csődbe havonta a fejlett Belgiumban, Németországban, Hollandiában? Nagy cégek nem olyan turi-mutyik mint Magyaroszágon (ismered a Mexxet? Ők is csődbe mentek 2014-ben). Fogalmad sem lehet, hiszen olyan biztosan ülsz a magas lóvon hogy eszedbe sem jut az hogy hirtelen le is zuhanhatsz. Majd agyalhatsz azon hogyan magyarázod el a gyerekednek hogy valamikor jól ment aztán hirtelen jött a szegénység.

2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
60%
Ja és 73%-os, azoknak akiknek van pénzük az 1.400 eurós teljes felszereltségű Stokke nem a "méregdrága" kiadás kategoriája. Mert kb. ennyibe kerül egy Burberry/MaxMara kabát, egy BMW/Mercedes/Audi javítatása gyári alkatrásszel a márkaszervízben. Az igazán gazdagoknak a méregdrága babakocsi azoknak ezt jelenti [link] ami 3.000 dollár! A celeblibáknak mint a berkihodipamela és további szennyműsor sztárocskáknak a Bugaboo, Stokke számít méregdrágának is büszkék is arra hogy ők eljutottak arra a színtre hogy ilyet toljanak míg a szegény átlagember aki buszozik csak álmodozhat róla.
2016. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
7%

Az en gyerekem nem állami iskolába fog járni ahogy mar most is havi 80-et fizetek maganovoda ert.

Az a kis pénz amit megkeresnek annak az adójából egy betonkockát sem levet lerakni nemhogy iskolát fenntartani.

Nyugodt lehetsz afelől hogy mi soha nem fogunk 1000 euróért dolgozni a németeknek.

Most pedig kis proletár befejeztem a társalgást veled.

Engem egy olyan ember ne olvasson ki a 6 ezer lábbal alattam van kepessegekben, anyagiakban, igényelnek, célokban

Es meg a Hódi Pamela is vezet ha jól sejtem...

Es igen pisi szagú vénemberek járnak tárolóval meg busszal.

Holnap nézz rajta körül!

2016. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!