Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy szoktattátok babáitokat...

Hogy szoktattátok babáitokat a babakocsihoz, hordozóhoz?

Figyelt kérdés

Első baba ezért nincs tapasztalatom.


Szeretnék a babámmal sétálni menni, de egyszerűen lehetetlen, mert azonnal üvölteni kezd. Próbáltam kocsihoz tartozó hordozót is, azt se szereti.


Pedig a sétákon kívül mennünk kell lassan dokihoz is meg ultrahangra is, de már előre tartok tőle milyen kiabálás lesz.


Ti hogy szoktattátok rá? Köszönöm a válaszokat.


2021. máj. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg evés után, félkómásan vidd, hogy tudjon benne jókat aludni. Az én lányom a sima, egyenes talajt is utálja, azt szereti, ha kavicsos, hepehupás úton megyünk, és rázkódik a babakocsiban. Nálunk a cumizás is használt közben.
2021. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A gyerek tört be minket, hordozókendőt használunk már.
2021. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam etetés után, félkómásan, kipattnant a szeme és rázendített 5percen belül.

A kisasszony a cumit is elutasítja.


Milyen hordozókendőt használsz #2-es?

2021. máj. 4. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Babakocsira sehogy, gyűlöli. A hordozókendő vált be.
2021. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy beraksz a babakocsiba valamit amin az ő illata van, vagy amin a tiéd. Mármint kistakarót vagy párnahuzatot a mózesba és arra fekteted rá. Próbáld meg először csak berakni félálomban úgy, hogy nem mentek sehová. Aztán ha nem sír fel rögtön, akkor próbálhatod előre-hátra tologatni. Ha ez sem segít esetleg a sport részbe berakni, az is dönthető és onnan kilát. Ha 3in1 babakocsid van.
2021. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babakocsiban csak mostanság nem utál lenni, hogy már a sport részt használjuk és kilát. A mózest gyűlölte, ő is üvöltött benne folyton, megszámolni nem tudom, hányszor volt a gyerek az egyik kezemben, miközben manővereztem a másik fél kezemmel a babakocsit. Aztán persze megtanultam hogy kivédeni ezt a helyzetet: mindig volt nálam hurcikendő (először rugalmas kendő, aztán lili-tai volt a befutó nálunk).
2021. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 éves kora körül kezdett elnézelődni a babakocsiban. Addig legtöbbször hordozókendőt használtunk (eleinte, egész piciként rugalmas kendőt, majd szövöttet) majd csatost háton. Most 14 hónapos és kb csak kocsizunk.
2021. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt!Babakocsiba nem maradt el,vettem hordozókendőt,abba szintén nem.Mi mindenhova aútóval járunk.Így szerencsém volt.Amugy egyik pillattol a másikig el maradt a babakocsiba,de akkor volt már vagy 2-3 honapos.Amúgy mindennel így lesz.Próbálgatni kell és egyszer csak sikerül.17 hónapos a lányom.
2021. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!