Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az éjszakai evésről Te szoktat...

Az éjszakai evésről Te szoktattad le a gyereked, vagy megvártad, hogy magától szokjon le?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Leszoktattam
Magától szokott le
28 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Maguktól szoktak le, 6 és 8 hetes korukban. 😊
2020. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Azt a kegyetlen szerencsés fejedet, te egyes!!!
2020. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Én nem akarok gyereket, de anyukám pl. elmondta, hogy annak idején fix napirend szerint éltünk, MINDEN éjszakát végigaludtam, mivel így szoktatott. Lefekvés előtt soha nem adott nekem cukros üdítőket, meg ilyesmiket, mivel azoktól köztudottan nem tud elaludni a gyerek. Oké, hogy anyu szakemberként ért ezekhez a dolgokhoz, de szerintem nagy része józan paraszti ésszel is kikövetkeztethető lenne, csak hát a többség nem neveli, nem szoktatja semmire a gyerekét. Mi az, hogy te szoktatod le vagy magától??? Hát megáll az eszem, komolyan. A csík tolja a repülőt?
2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig éjjel kb. fél 2-kor és hajnali 5 körül ébredt enni, utána már csak hajnalban,de 5-6 hónapos korától az is elmaradt.
2020. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Te normális vagy?
2020. dec. 17. 22:03
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Úgy tűnik olyan osztja itt az észt, aki újszülöttet csak fényképen látott.

Az enyém magától hagyta el, annyira viszont figyeltem mindig, hogy a szoptatás csak étkezés legyen, ne nyugtató eszköz.

2020. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3 as, te nagyon okos.


“MINDEN éjszakát végigaludtam, mivel így szoktatott.”

A többi anyuka meg direktbe szándékosan keltegeti a gyereket ha az aludni akar hogy megetesse, ha kell ha nem? Vagy ugy értetted, hogy éhes voltál de leszarta és nem kelt fel megetetni mert így szoktatott??? Szakember...No komment

2020. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 Látszik hogy nincs gyereked..

Az éjszakai alvás kérdés nem a "szoktatáson" múlik, és a kutya nem beszélt cukros üdítőkről.


Kérdező, nálam még mindig 2* kel este enni. Napközben egyre többször iszik vizet, szép lassan elhagyjuk 3 étkezésnél a szopit. Én úgy tervezem, hogy ha már bőségesen eszi a vacsit és csak egyszer kel este, akkor megpróbálkozok a vízzel az esti ébredésnél, hátha..

2020. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposan döntött úgy a fiam, hogy végigalussza az éjszakát és nem kel fel enni. Gondolok itt arra, hogy este lefekvés előtt tápszer, és utána hajnalban kb 5-6 fele kelt enni. De ez a hajnali ébredés folyton tolódott ki, kb 7-8hónaposan már csak 6, fél7fele kelt enni, de aludt is vissza. Most 10 hónapos lesz 26.án, és piszok mázlistának érzem magam, mert majdnem ugyan ez a helyzet, sőt, jobb is. Elalszik este 9kor és reggel 8kor kel:) (persze kb, plusz minusz fél óra)
2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
2 évesen szokott le az éjjeliről 2,5 évesen a hajnaliról.
2020. dec. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!