Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használtok triciklit? Jobb...

Használtok triciklit? Jobb mint a babakocsi?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem használtunk. Egyrészt nem utálták a babakocsit, nem kellett alternatívát keresni, másrészt egyébként se tűnt egy fikarsznyival se jobbnak. Nem csukható kisebbre, nem könnyebb, nem fektethető, kicsi a kupola és funkcionálisan nem triciki, mert ténylegesen nem tudják tekerni.
2022. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

A nagyobbik gyerekem utalta a babakocsit, ezt viszont imadta. Vannak dontheto modellek is. 10 honapos koratol hasznaltuk. Akkor jottem ra, hogy harom dolog miatt szereti, 1) teljesenfuggoleges pozicioban tud ulni, 2) korben van kartamasz 3) volt rakotve egy telefon, amit nyomkodhatott.


Hasznaltan vettem (Smart Trike Dream Touch 4in1), 16 honapos koraban, ket honap szenvedes utan viszont eladtam, mert lelogatta oldalt a labait, es folyton blokkolta a kereket. Legkozelebb egy ugyanilyet 3,5 eves koraban kaptunk kolcson, akkor mar tekerni is tudta, de eleg viccesen nezett ki benne, enyhen szolva kinotte. Szerette akkor is, de masodik gyerekkel a fentiek miatt nem vettem, inkabb figyeltem, hogy karfas legyen a babakocsi. Ez be is jott, a masodik gyerek igy szeret benne lenni.

2022. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem is értem miért pontoznak le. Gondolom irigykedtek, hogy még a 3-4 éves ovis korú gyereketek sem képes a lábán jönni és hurcibalni kell a babakocsit mindenhová, mi..? ;) Hát az szarügy. Ettől még létezik olyan alternatíva is, hogy se babakocsit se triciklit nem használ valaki a már sétálni tudó gyerekével. Persze itt nem arra gondolok, hogy egy éppen járni tudó gyerektől várjam el, hogy hosszú sétákat tegyen meg velem, hanem mondjuk olyan gyerekre aki már ezt bírja.


Amúgy meg, ha valahova menni kell, pl bölcsi-ovi, védőnő, orvos, akarhova akkor arra ott a babakocsi meg a biciklis gyerekülés vagy az autó. Ez a tricikli dolog szerintem egy flancolás. Láttam jó pár ilyet és láthatóan inkább a babakocsi helyettesítő funkciót látja el, mintsem azt, hogy azt majd egyszer a gyerek hajtsa. Total értelmetlen tárgy számomra, ahogy egy kor után a babakocsi rutinszerű használata is az.

A tricikli ezen felül általában böszme dög valami, ha valaki olyan helyen él, ahol mondjuk nincs tároló és netán fel kell vinnie az emeletre a járművet, az nyilván csak azt érzi majd, hogy jól beszopta ezzel a szarral is. De hát mindegy, a logika az ennek a társadalomnak nem igazán a lételeme csak az egymás agyatlan majmolasa megy

2022. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Felénk a kisebbség használja….
2022. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Nekem 1 évesen kapta a kislányom, imádja, kormányoz és csenget. A babakocsibol folyamatosan ki akart szallni, ebben pedig elvan. Most 2 éves.
2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!