Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetek el a kisfiammal...

Mikor mehetek el a kisfiammal együtt vásárolni (gyors bevásárlásra gondolok)? A babóm kedden volt 2 hetes. Sajna apa nem tud mindig elmenni, s ez a kiszolgáltatottság már az idegeimre megy.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Akár most is. Vigyázz a légkondival, meg a nappal. Ennyi.
2009. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Kb. 2 hónapos koráig nyugodtan tudod vinni, tuti végig fogja aludni. Utána már, legalábbis Nekem, kell(ett) a másik fél is, aki lefoglalja. :-)
2009. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, nekem közel 2 hónapos a babám, de zsúfolt bevásárló központokba, boltokba és hasonló helyekre még nem nagyon vittem Igen a klíma miatt is, meg ép e miatt rengeteg bacilus kering, főleg most az influenza időszakban. Ilyen korán, 2 hetesen még nem tenném ki ilyennek a picit. Bár tudom, így komoly nehézségeket okoznak a bevásárlások-saját tapasztalat, .
2009. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

Szia!


Lehet hogy engem túl parásnak fogtok hinni; de én nem vinnék ilyen kis babát magammal bevásárolni. És nem csak azért, mert nincs rá garancia, hogy végigalszik ; hanem mert a sok ember; bacik röpködnek jobbra -balra.... Én úgy 4-5 hónapos kora körül tervezem, hogy elindulunk bevásárolni. Aztán lehet, hogy csak túl parásan gondolkodom....

2009. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
A kényszer nagy úr! Néhány apróságért a közeli boltba nyugodtan átugorhatsz. Én a mai napig tartok takarót a kocsiban, és ilyenkor csak rádobom, őrült módon tudnak hűteni az üzletekben, és ez nagyon veszélyes! Erre figylej, de különben már mehetsz is. Gondolom nem fél délelőtt akarsz tekeregni vele:-)
2009. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.Igen sajna a klíma a legnagyobb baj,és az iszonyú hőség oda kint.Hát vég szükség esetén kisebb boltba azt hiszem el fogunk menni.

Köszi és szép napot!

2009. júl. 31. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Nekem meg pont azt mondták és tartottam is magam ahhoz hogya baba imunrendszere meg nem erősödik (pár hónap) addig bevásárlókp-ba ne vigyem.Nem csak a klima miatt hanem oda mindenki elmegy aki beteg és aki nem.Kis közértbe simán de a nagyba én nem mennék ilyen pici babával.De te tudod..
2009. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Én 2 hónapos kora után vittem nagyobb üzletbe. A sarki kisboltban voltunk babakocsival, de a fél utca "ráugrott", hogy milyen édi, úgyhogy ebből a szempontból mindegy! A klíma miatt én sem vinném a helydben bevásárló központba még!

2009. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
10naposan kellett előszőr kivinnünk,egy kórházi vizsgálatra.Dugig volt a váró,mindenféle emberrel.Innentől kezdve mindenhová vittük magunkkal.Csomoszor voltunk tescoba,plázába.Takarot teritek rá a légkondi miatt és viszek kissapkát.4és fél hónapos.
2009. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

2 hónapos koráig ilyen helyekre nem vittem. Féltem ennyi ember közé vinni. 2 hónap után sem szívesen , inkább apa bement, mi addig kint sétáltunk.

Ha apa nem tud menni, próbálj rendelni a neten, akár élelmiszert is.

2009. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!