Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek bután néz ki, ha...

Szerintetek bután néz ki, ha az apuka tolja a rózsaszín babakocsit?

Figyelt kérdés

Babakocsi vásárlás előtt állunk, kislányunk lesz és engem nagyon a rózsaszín, púderszín felé húz a szívem. Főként én sétálnék úgyis a babával, de szerintetek nem néz ki bután, ha az apuka tolja alkalomadtán a rózsaszín kocsit?

Tudom, hogy itt inkább a baba neme szerint szoktam vásárolni, de akkor is. Az az effektus ugrik be róla, amikor egy férfi megkapja a boltban a női táskát, amíg az asszony pakol. 😃 Közben meg annyira szeretem a rózsaszínt én is csajos vagyok és ugye kislányunk lesz, így szívem szerint olyat vennék.

Ilyesmi árnyalatra gondoltam, nem rikító pinkre:

[link]


2022. nov. 1. 22:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Főleg az általad linkeltnek elég diszkrét színe van. A miénk tégla színű volt, nekem az tetszett.
2022. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

2022-ben ?

nem.

2022. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenki arra fog gondolni, hogy kislánya van.
2022. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2022. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

A színeknek nincs nemük🤷‍♀️

Szép a babakocsi, amit linkeltél, úgyhogy szerintem nyugodtan vegyétek meg. Apuka ne fog bután kinézni. Ha a gyerek lesz rózsaszínben, és felveszi, akkor se lesz semmi. Kár így nemesíteni a színeket, ami szép, az szép.

2022. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a hordozó lett rózsaszín. Kérdeztem a férjem, hogy így is magadra fogod tenni? A válasza az volt, hogy persze, legalább mindenki tudja majd, hogy kislányt visz. Szerintem simán tologathatja a párod a rózsaszín babakocsit is, egy cseppet sem fog sem bután kinezni és egy cseppet sem lesz kevésbé férfias.
2022. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Erről mondjuk apukát kéne megkérdezned, hogy ő hajlandó-e tologatni. :) Ha igen, nincs gond, kinézni senki nem fogja, inkább cuki, mint ciki.


Nálunk tuti nem vállalná be a férjem, de az én oldalamról sincs igény a rózsaszínre. :D

2022. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem direkt előny. Így egy nő sem fog rámozdulni.
2022. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"egy cseppet sem lesz kevésbé férfias"


Szerintem kb. ki lesz herélve.

Én menekülnék ilyen pasitól, az tuti. De legalább megmarad a kérdezőnek. Persze lehet h van olyan nő, aki egy rózsaszínű apukára nedvesedik...

2022. nov. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as, mert egy szürke babakocsisra rámozdulnának szerinted?
2022. nov. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!