Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek bután néz ki, ha...

Szerintetek bután néz ki, ha az apuka tolja a rózsaszín babakocsit?

Figyelt kérdés

Babakocsi vásárlás előtt állunk, kislányunk lesz és engem nagyon a rózsaszín, púderszín felé húz a szívem. Főként én sétálnék úgyis a babával, de szerintetek nem néz ki bután, ha az apuka tolja alkalomadtán a rózsaszín kocsit?

Tudom, hogy itt inkább a baba neme szerint szoktam vásárolni, de akkor is. Az az effektus ugrik be róla, amikor egy férfi megkapja a boltban a női táskát, amíg az asszony pakol. 😃 Közben meg annyira szeretem a rózsaszínt én is csajos vagyok és ugye kislányunk lesz, így szívem szerint olyat vennék.

Ilyesmi árnyalatra gondoltam, nem rikító pinkre:

[link]


2022. nov. 1. 22:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemet egyáltalán nem érdekelné, hogy milyen színű a babakocsi. Ugyanolyan büszkén tologatná rózsaszinben is, ahogy kékben tologatta a lányunkat.

Viszont ahogy már többen írták, ez azért nagyon világos szín, valószínűleg nehéz lenne tisztán tartani, ezért meggondolandó

2022. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nálunk ennél csajosabb lesz a babakocsi. A férjem simán tolni fogja. Szerintünk egyértelmű mindenkinek, hogy lány és azért ilyen színű a babakocsi.
2022. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ciki. De én azért az ilyen kérdéseket, pl babacuccok vásárlása, az apukával beszélném meg, elvégre közös a gyerek. Szóval én pl ilyesmit nem vásárolok úgy hogy a férjemmel nem beszélem meg, nem néztük át együtt stb.
2022. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindenki férjét érdekli ez a babaholmi téma annyira..
2022. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen színű kocsit vettem. Kérdeztem a férjem, hogy nem baj-e, hogy rózsaszín, azt mondta nem. Nem értem ez miért lenne kiherélés. Szerintem az is iszonyat aranyos, mikor apukák viszik az iskolás lányuk Jégvarázsos táskáját. Sőt, az is kedves gesztus, ha a felesége retiküljét sem fél megfogni. Ezektől a szememben csak férfiasabb lesz egy pasi.
2022. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

#20 Nem az volt a kérdés, hogy van-e beleszólása apukának. Legyen, beszéljék meg, ez tök alap. Mondja azt apuka, hogy nem tetszik, vegyünk másmilyet, nincs ezzel semmi baj.

De ne azt, hogy "én rózsaszín babakocsit nem vagyok hajlandó végigtolni az utcán", mert ugyan miért? Kislánya lesz, fog még hercegnős, rózsaszín, vagy plüss unikornisos cuccal flangálni az utcán. Vagy majd a lánya sem kaphat lányos cuccokat?

2022. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
5%

Ti a fekete/sötét babakocsit azért veszitek, hogy ne kelljen mosni? :O :O

Na, ez a gusztustalan! Nem a rózsaszín kocsival az apuka!

2022. nov. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!