Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek bután néz ki, ha...

Szerintetek bután néz ki, ha az apuka tolja a rózsaszín babakocsit?

Figyelt kérdés

Babakocsi vásárlás előtt állunk, kislányunk lesz és engem nagyon a rózsaszín, púderszín felé húz a szívem. Főként én sétálnék úgyis a babával, de szerintetek nem néz ki bután, ha az apuka tolja alkalomadtán a rózsaszín kocsit?

Tudom, hogy itt inkább a baba neme szerint szoktam vásárolni, de akkor is. Az az effektus ugrik be róla, amikor egy férfi megkapja a boltban a női táskát, amíg az asszony pakol. 😃 Közben meg annyira szeretem a rózsaszínt én is csajos vagyok és ugye kislányunk lesz, így szívem szerint olyat vennék.

Ilyesmi árnyalatra gondoltam, nem rikító pinkre:

[link]


2022. nov. 1. 22:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
9, még szerencse, hogy nem neked kell tetsszen....🤦🏻‍♀️
2022. nov. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Tehát a babakocsi színe adja az apa férfiasságát? :DDDDD

Ilyen alacsony szinten is élnek emberek?

Minden nap tanulok valamit ezen az oldalon, és egyre jobban fogom a fejem.

Mindig van lejjebb.


Aki szerint egy férfi a rózsaszín babakocsitól ki van herélve, az ne vállaljon ennyire gyenge identitású emberrel gyereket!

2022. nov. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem néz ki bután.

De azért gondold át ezt q szinvalasztast, mert ugyan a linkelt babakocsi nagyon szép, igen gyorsan ronda lesz egy eső vagy egy hányás után. Valószínűleg nem fogod tudni megfelelően kitisztitani.

2022. nov. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Apuka férfiasságának bizonyíték éppenséggel pont ott fog feküdni a kocsiban... úgyhogy:D

De nem vennék ilyen kocsit. Borzasztó kényes szín. Nem kell hozzá se hányás, se semmi. Elég egy őszi séta is a szmogos városban vagy a vegyes tüzelésű kertvárosban.

2022. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mindenki arra fog gondolni, hogy kislány van benne. Én más miatt nem vennék ilyen színt, szerintem túl feltűnő, és túlságosan vonzza az idiótákat.
2022. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem elsősorban érdemes az apukát megkérdezni, hogy szívesen tolna-e egy ilyen babakocsit. Ha ő részéről is igen, nem érezné kellemetlenül magát, akkor miért ne? Az én párom biztos nem tolta volna, mondjuk amúgy is uniszex színű kocsit vettünk, mert a későbbiekre is gondoltunk, ha lesz kistesó. Na meg szerintem ez a szín nagyon kényes, soha nem vettem volna világos színű babakocsit.
2022. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rózsaszín rugdalózót se adsz rá majd, ha apuka a kezébe akarja fogni? 😀 Előtte gyorsan átöltözteted kékbe?😀
2022. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem a feltételezést. Meg az itteni válaszolókat sem, akinek a férje nem lenne hajlandó rózsaszín babakocsit tologatni.

Tojok a rózsaszín babakocsira, nem választottam volna, mert bár szép, valóban kényes a világos szín, DE sosem szültem volna olyan férfinak, aki ilyen hülyeségeken fennakad. Mi is tervezünk tesót, így uniszex színt választottunk. A férjem rendszeresen túr ki a babakocsi mögül, ha együtt megyünk sétálni, mert hadd tologassa már ő is egy kicsit a kislányát. Ezen az sem változtatna, ha hupilila a kocsi, meg az sem, ha törpilla kék.

2022. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%

Én sem vennék rózsaszín babakocsit, szerintem az túlzás. Ennél már csak egy full hellokittys lenne csúnyább.

Amúgy beszéljétek meg az apukaval, ha őt sem zavarja, akkor nincs kérdés.. :)

2022. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%

18, Azért apukának is van köze a gyerekhez, hadd legyen már beleszólása abba is, hogy milyen cuccai lesznek... Nekem inkább ez a hozzáállás fura, hogy anya egyedül dönt mindenről, és nehogy meg merje jegyezni, hogy neki nem tetszik, mert akkor már rögtön szarapa és szarférfi.


Én se örülnék, ha mittudomén terepmintás babakocsit akarna apuka. Ha nekem van jogom megvétózni a katonai trendet, akkor neki is legyen már joga azt mondani, hogy nem akar bugyirózsaszínt tologatni, ha van B opció is...

2022. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!