Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket választanatok?...

Melyiket választanatok? LiliPuti lilitai v Gremse babytai? Volt aki próbálta mindkettőt?

Figyelt kérdés
Csatos liliputink van későbbre vagy egy gremse mai tai is. A rugalmas kendő helyett szeretném
2023. márc. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeletekben hordozós klub? Ott ki tudod mindkettőt próbálni, akár bérelni is lehet Győrben és biztosan olyan tud tanácsot adni ,aki ért is hozzá.
2023. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs
2023. márc. 31. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tökmindegy. Én ugyan csak a Gremesét próbáltam, de ránézésre nincs érdemi különbség. Facebookon a Liliputis csoportban van adás-vétel is, ha nem akarsz újan venni. Mekkora a babád? Ha van mei tai-od, akkor én nem biztos, hogy vennék még egy tai-t a köztes időre. Nem jó még rá a mei tai? 3 hónapos kortól jó elvileg az is.
2023. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én mindkettőt próbáltam. Nem saját volt, csak hordozós baba mama torna, de őszintén szólva én nem éreztem semmi különbséget.
2023. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Elvileg a Gremese kicsit kisebb.

Nem saját tapasztalat, hordozós klubban mondta a tanácsadó

2023. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó.
2023. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Greme baby tai, marketplacen pl vannak nagyon szépek, és olcsóbbak,mint újonnan
2023. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!