Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik funkciók fontosabbak, hogy legyenek egy babakocsin?

Figyelt kérdés

Igazából jó lenne ha fontossági sorrendbe tennétek, hogy nektek melyik lenne fontos:

(újszülött kortól használható, 3 részes babakocsiról van szó)


- megfordítható sport rész

- fixálható első kerék

- magasan elhelyezkedő ülés

- 15 kg felett is használható

- egykezes és egymozdulatos összecsukás-nyitás

- teljesen függőlegesre állítható háttámla

- állítható magasságú tolókar



2023. jún. 15. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

5


Fixálhatónak semmi értelme


A fiam ovis és 15 kg

Lànyom szintén ovis de már 5 éves 16,5


Mindkettwn pótkerék nelkül bicikliznek.

11 kg körül elcsomagoltam a

babakocsit.


Bár nálunk 25 kg-ig volt az egyij olvsóbb sport terhelhető.. csak amiatt bolt jó, mert volt hogy beleültek mind a ketten

2023. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egy drága, de jó babakocsit szeretnék venni, nem szeretném lecserélni 1 év után, szóval elsősorban itt könnyű sportbabakocsikról van szó, amikre mellesleg adapterrel rátehető a mózes is, de nyilván ez azzal jár, hogy nem tudnak mindent egyszerre, pl. a sportbabakocsik 90%-a nem megfordítható, ha megfordíthatót szeretnék akkor le kell mondanom vagy a fixálható kerékről vagy a magas ülésről vagy az egymozdulatos csukásról.

2023. jún. 16. 05:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Általában, ha már ül a baba, akkor érdekli a világ. Jobban elnézelődik előre fele.
2023. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A fordítható sportrész szerintem fontos, míg kicsi, jobb, ha tudod magad felé fordítani.

Az állítható tolókar akkor jó, ha gyakran tolja más, más magassággal (apuka, nagyszülők, tesó stb.), én magamnak nem állítgatom.

Nekem fixálható az első kerék, de nem szoktam fixálni, viszont így kb. 1 ujjal tudom irányítani (kivéve ha megakad és elfordul az első kerék, akkor szerencsétlenkedek 😀).

Én nem szoktam összecsukogatni, bár utazáshoz most tervezek venni egy könnyű, "bőröndre csukható" sportkocsit.

A terhelhetőség kérdése lutri, talán abból tudsz következtetni, hogy ti mekkorák vagytok. Se én, se apuka nem vagyunk kicsik, kisfiam 9 hós és közel 10 kg, nálunk nem tudom, hány kg lesz, mire nem kell kocsi 😀

A háttámla és a magasság nekem egyáltalán nem volt szempont vásárlásnál, de ha új kocsit vennék, továbbra sem lenne az.

Inkább még a nagy kosár, mert sokat járunk a babával ide-oda, vasárlasnàl is jól jön.

2023. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!