Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akkor ebből szakítás lesz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ebből szakítás lesz? Neki a fiúhaverjai fontosabbak, mint én?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem érdekli, velük akar lenni, sörözgetni, piálni az utcán éjszaka, egymásba karolva énekelni részegen, egy ágyban aludni velük, meg bulizgatni, és ez fontosabb neki, mint én.
2023. ápr. 4. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mintha már kiírtad volna ugyanezt a kérdést csak kicsivel részletesebben, jól emlékszem?


Döntsd el, hogy elfogadod-e ezt az állapotot, és ha nem akkor szakíts.

2023. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hungarikum_202 ***** válasza:
88%
Ha jót akarsz magadnak, akkor menekülj!
2023. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én szakítanék.
2023. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Az embernek vannak barátai. Nem lehet mindig veled.
2023. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Alapvetően ezzel semmi probléma nincs. Vagyis attól függ milyen kontextusba mondta ezt, vagy hogy meg csal e velük.

Persze nem a legjobb gondolom tiniként ilyennek lenni, de istenem kellenek néha ilyen pillanatok.

Én alapból fiú-lány barátság párti vagyok, mert egyszerűen jobban kijövük velük. Páromat se zavarta hogyha ellenkező nemmel akár kettesbe aludtam. Tudja hogy szeretem, nem csalnám meg.

De szeretnénk több részletet hallani, mert így semmi értelme a kérdésnek.

2023. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy itt ki a hibás ennyiből nem lehet megmondani, de ha neked ez nem jó akkor szakíts vele.
2023. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
79%
Menekülni gyorsan.
2023. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha felvetődik a kérdés, szakíts.
2023. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!