Szerintetek milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 11. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincsenek nagy igényeid. Nem fogod egy lépést se cipelni, se emeletre vinni. Nem kell beférnie csomagtartóba, szűk liftbe. Nem fogsz tömegközlekedni vele...akkor megteszi.

De ilyen igényekre meg drága.

2023. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ranezesre nagy, nehez, de ha leginkabb gyalog jartok erre-arra, akkor nem problema, terephez biztosan nagyon jo a kerekei miatt.

Tomegkozlekedeshez, lepcsozeshez, autoba nem praktikus.


Ami hatranya, legalabbis en probalok mindenkit lebeszelni rola, az az eco-bor.

Nyilvan nem minden egyes babakocsira igaz, de egy darabig szep, de aztan ha elkezd leperegni, akkor nagyon gyorsan csunya lesz a babakocsi, nem beszelve arrol, hogy tele lesz a haz a darabiaival.

Tapasztalat 🤣


Elso babanal elkovettem ezt a hibat, raadasul a meregdraga babakocsit vegul ingyen tudtam csak odaadni valakinek,pedig ugye szerkezetileg tokeletes volt, de nyilvan a kinezete miatt eladhatatlan lett. 1 evet azert kibirt, utana engedett el az anyag.

Masodiknal mar hagyomanyos szovetet vettem.

2023. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Nekem eco bőr van 7 éve egy moccanat sincs rajta. Nálam a a fék botrány.

Egyebként én mégegyszer nem vennék 3 az egyben. Mózest sose használtam ki,autoba meg nem fér bele a váz és külön a sport rész.

2023. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Lehet jól fest, de amúgy nem praktikus. Nagy nehéz

Ennek a mózesét hamar kinővi a gyerek.

2023. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagy es nem nehez:


Méretei:

- a váz súlya: 5 kg !!!

- váz+mózes+ kerekek: 12 kg

- váz+sportrész+kerekek :12,5 kg

- váz mérete összecsukva: 91x57x30 cm

- mózes mérete: 82x32x25 cm(hossz, szélesség, oldalfal magasság), súlya: 3,8 kg

- sportrész mérete: 88x32x47 cm(hossz, szélesség, magasság), súlya: 4,4 kg

2023. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

12 kiló nem nehéz???

Brutális.

2023. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

12 kilo+a baba sulya, aki nem marad mindig 3-4 kilos, igenis nehez.

Nyilvan nem az utcan tologatni, de mar kocsiba ki-be pakolgatni, akar egy kis lepcson felvinni, megemelni, az.


De a legtobb 3in1 babakocsi kb ekkora, ezert is cserelik le sokan egy konnyu sportra, amint realizalodik, hogy nem feltetlenul kenyelmes vele az elet.

2023. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ilyen súlyú, csak 2in1 babakocsim van. Más márka. Én szeretem, mert bírja a strapát. Mi ritkán tömegközlekedünk vele, ha úgy van, arra ott a csatos hordozó. A miénknek a nagy kerekeit és a jó lengéscsillapítót is kifejezetten kedvelem. Minden gond nélkül le tudom engedni egy emeletnyi lépcsőn, és fel is tudom húzni. Aláírom, hogy nem pehelysúly, de általában max 15 lépcsőfokot kell kibírnom 😂 Természetesen gyerekkel együtt. Anélkül csak megfogom és felviszem, bár üresen ritkán használjuk a kocsit :D

Összefoglalva: ha sűrűn akarsz vele nem akadálymentesített helyeken közlekedni (metró, nem alacsonypadlós járművek, többedik emelet lift nélküli házban, stb) akkor nem ez lesz a neked való babakocsi. Viszont ha dimbes-dombos, kátyus helyeken sétáltok, és földszinthez közeli magasságban laksz, és nem akarod magad felverekedni vele a buszra a reggeli/délutáni csúcsban, akkor valószínűleg teljesen jó. Mi anno úgy vettünk babakocsit, hogy szolgáljon ki 2-3 gyereket, legyen kényelmes nekik, ne rázza össze őket, és össze lehessen csukni. Jó sokba került csesszék meg, de úgy néz ki, hogy bevált.

2023. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem jó lehet... a nagy kerekek miatt tuti jól megy terepen is.

Az összecsukhatoság, szállíthatóság jó kérdés már.

2023. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekem hasonló van, csak nem ez a márka (Adamex).

Sokat sétálunk, ha muszáj, akkor pár lépcsőn is fel/le tudom szenvedni, elmegy rossz úton is, tömegközlekedek is vele stb.

A mózest már egy ideje lecseréltük a sportra, hisz egy éves elmúlt már a fiam, ezt is nagyon szeretem, masszív.

Vidéki megyeszekhelyen lakunk, és nem vezetek, így nekem az volt a fontos, hogy bírja a strapát.

Olyannyira, hogy utazáshoz sem egy játékkocsira hasonlító kis pehelykönnyű vacakot vettem, hanem egy hasonló parameterekkel rendelkező összecsukható járgányt, mert akárhova megyünk majd vele, tolni akkor is kelleni fog...

2023. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!