Szerintetek milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 11. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3in1 volt sima sport, meg egy kicsi autóba bevágható, vásárlós kocsim is. A legkevésbé hasznos a 3in1 volt. Gondold át hogy megéri-e.
2023. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es!

Miért kellett 3?

Mire nem volt jó a 3in1, amire kellett egy plusz sport?

És ha már kellett egy plusz sima sport, az miért nem egy autóba bevágható darab lett?

Mármint nyilván nem használod a 3in1 sportot, ha van mellé másik kettő (öt/tíz), de nem mindenkinek van ennyi, nincs is rá szükség, és olyankor lehet elég a 3in1, mellé esetleg egy könnyen szállítható másik.

2023. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 3in1 egyáltalán nem volt strapabíró. Legalábbis az enyém, mert kaptuk, ajándék volt, de egy ilyen divatos szép de szar babakocsi volt. A sport amit vettem mar egy szuper nagyágyú volt, egy britax. Aztán a "kicsi" kocsink (egy cybex) azért kellett mert megszületett a kisebbik gyerekem és őt már 80%ban hordoztam az első évben, és a nagynak már nem kellett a britax mert csak akkor ültettem bele ha olyan helyre mentünk ahol nem akartam utána rohangálni a babával.


Ha röviden akarnám megválaszolni akkor azért mert a 3in1 egy szar volt (de gondolom nem mind az, de a miénk egy szar volt, pl nem volt strapabíró, így csak a mózest használtuk abból) és ha újrakezdeném (nem fogom) akkor már rugalmas kendőt vennék meg egy lotifuti 5 kilós laptop táska méretű cybexet.. (bár azt el se adtam meg..)

2023. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!