Milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nézegettem a babakocsikat, de még mindig nem találtam meg az igazit. Most 7hós a baba, neki kellene egy olyan sportbabakocsi, amit később a többi gyerekkel (még 3at tervezünk rajta kívül) is tudunk majd használni (legyen strapabíró).

Igényeim:

Magas vagy állítható tolókar (180cm vagyok)

Ne rúgjak bele a kocsiba minden lépéskor

Nagy bevásárlókosár

Vízszintesig dönthető háttámla

Felém is nézhessen a baba

Ha előre néz, legyen nyílás amin keresztül rálátok

Nagyon kis méretűre legyen összecsukható (max 50x45x30)

Lehetőség szerint bírja a bukkanós utakat (tömör kerék)

Ne legyen az az érzésem hogy mindjárt hátraborul a gyerek (hauck sportkocsiban pl)

Jó lenne, ha 22kg-ig lehetne használni

Nem fontos hogy hozzá lehessen csatlakoztatni kulon mozeskosarat es a babahordozot, de nem baj ha van, hátha a kövi baba szeretni fogja a mózest.


Köszönöm az ajánlásokat!



jan. 3. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kis mereture lesz osszecsukva, de akkor majdnem az osszes tobbi igenyedbol semmi nem valosul meg, vagy ezt a reszet elengeded.

Sajnos a kicsi kocsi, az tenyleg kicsi, nem pakolhato az also kosar annyira, kicsi kerekei vannak, terepet nem birja,nem tudod olyan magasra allitani a kart, nem lehet megforditani es stb stb.



Egyebkent nekunk cybex

jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt, szoval cybex eezy s twist van, szerintem talan minden szempontodnak megfelel, kiveve az osszecsukast. De nem nagyobb annyival, most direkt megneztem az oldalon.

Nem hasznaljuk regota; csak 1 hete, de en eddig imadom :D

jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mi is kerestük a Szent Grált, mert én 183, fért 206 centi.

Mindenhol is voltunk próbálni, a tolókar a szük keresztmetszet, mind alacsony ami kicsire csukható.

Uh vettünk egy batár nagy kényelmeset (Bexa) és sakkozunk a kocsiban, ez van. Mondjuk mi ezt az egy babát terveztük csak, de a kocsi szerintem 10et kiszolgálna olyan masszív.

jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen én is gondoltam hogy sok a feltétel, a baba felémfordíthatósága nem olyan fontos, ha rálátok a nyíláson keresztül előrenéző módban.

Találtam pár kocsit ami jó lehet, de továbbra is várom az ajánlásokat.

Van amúgy olyan oldal ahol kiválasztom hogy milyen babakocsit szeretnék, és kiadja hogy mik felelnek meg a feltételeimnek?

jan. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!