Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, melyik a...

Baranka kérdése:

Mi a véleményetek, melyik a cikibb?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném nem vitát szeretnék szítani! Tudom nem mindenki veheti meg a gyerekének az újat a legdrágábbat stb. De szerintetek melyik a cikibb? Ha mosható pelenkával pelenkázód be a gyereked? Vagy olyan babakocsival (30 éves fémvázas) közlekednél amiben te is felnőttél. Szerintem mindkettő ciki de a babkocsi jobban az!

2012. ápr. 16. 12:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

Te jó Isten, mondd, te tényleg anyuka vagy?

Az a ciki, hogy ennyire nincs életed, hogy az lesd, ki, milyen kocsiban tolja a gyerekét. :D

2012. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én a jó öreg 30 éves fémvázasban tolom a fiamat! És? Nem ciki, és nem azért mert nem tudnék neki venni, az enyém volt a kocsi, teljesen jó állapotban van, és a babakocsi árából veszek neki mást! Nem ciki, nekem jobban tetszik, mint a mai kocsik, amiket a gyerek 2 hónap alatt kinő! A mosható pelenka sem ciki, bár szerintem körülményesebb, mint az eldobható.
2012. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Most várjuk a babónkat. Sajnos igen így állunk anyagilag, hogy vagy egyik, vagy másik.
2012. ápr. 16. 12:48
 14/27 anonim ***** válasza:

hat ha ez igy van akkor elnezest a csunyakert :)

Szerintem vegyel rendes eldobhatos pelust es a babakocsidba told a kicsit!

A a moshato pelussal eleg sok a gond lehet a kicsi melett nem lessz olyan sok idod foglalkozni a pelenkaval!Mert azt megfeleloen kell sterilizalni stb!

En eltolnam a gyerekemet abba a kocsiba mibe engem toltak!!!de egyik sem ciki!!!!!

2012. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Akkor viszont elnézésedet kérem, ne haragudj a sértésért. Ne aggódj, nem ciki ez a dolog. Az én kisbabám abban a kiságyban aludt 3 hónapig, amit még én és a testvérem használtunk. Aztán kaptunk egy újat egy ismerősünktől.

Hidd el nem ezen múlik a dolog, hogy mi új és mi használt. Szeresd a gyermekedet, aztán a többit megoldjátok valahogy. :)

2012. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
Köszönöm a lepontozást... csak azért mert nem kezdtem el szánalmasozni? És mint kiderült, ráadásul nekem volt igazam? Minimális tolerancia sincs bennetek, azt nézitek, hol lehet végre jól lehurrogni valakit, aztán aki esetleg nem csatlakozik egyből hozzátok, hanem megpróbálja más oldalról is nézni a dolgokat, azt jól lepontozzátok. Nem tudom ki volt, azért írtam a többesszámot, akinek nem inge, ne vegye magára. Szégyellheti magát, aki ilyen előítéletes... :(
2012. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó!


Egyetértek veled, bár én letámadtam a kérdezőt, elnézést is kértem. Nem szokásom pontozgatni. Valószínűleg azért ugrottunk neki rögtön, mert napjában 5 ilyen kérdés van aminek a lényege mások pocskondiázása, lenézése. Ezért mertem feltételezni, hogy ez a kérdés se különb.

2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Igaz nem irtad de rákérdezek.A mostani mosható pelenkára gondondolsz vagy arra a régi textil pelusra amit ugy kellett összehajtogatni.Ez csak azért merült föl bennem mert a mai mosható pelusok sem valami olcsok igaz nem egy két hónapra veszed őket.De talán meglehetne "felezni" a kiadásokat.Ha nagyon nem szeretnéd a te régi babakocsidat akkor nézz körül biztosan találnál valamilyent elfogadható áron.A régi babakocsidról pedig csak annyit ha jó állapotban van nincs kiszajadva az anyag stb akár azt is meglehetne probálni eladni.Lehet valaki pont olyant keresne.A pelus vásárlásra pedig van egy nagyon jó ötletem ami nálunk bevál nagyon.Még terhes voltam amikor elkezdtük gyüjtögetni a 200ft-kat,amikor van a pénztárcámban akkor egy -egy darabot félreteszünk.És álltalában ebböl veszem a pelust vagy ha valami nagyobb dolgot szeretnék akkor gyüjtögetem sokáig.Ez csak egy ötlet ami nálunk jól müködik és megjegyzem mi sem állunk túl jól.

2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen, minden tiszteletem azoké, akik képesek elismerni, ha tévednek, és képesek bocsánatot kérni. :) Én is csak azért húztam fel magam, mert már azután pontoztak le, hogy a kérdező is írta, hogy pénzhiányban szenvednek.

És hogy ne csak offoljak... :D Szerintem azt kell mérlegelned, hogy mennyire fogsz ráérni, mert naponta főzögetni a pelusokat, bizony rengeteg idő. Ha tehát egyedül leszel otthon, nem lesz segítséged, aki esetleg a házimunkába, főzésbe is besegít, akkor válaszd a pelenkát. Egyébként egészen olcsón is lehet elfogadható babakocsikat is venni, ami azért mégsem 30 éves. Érdemes körülnézni neten, bababörzéken is. :)

2012. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%

Én a régi textil pelust használtam, nem pénz hiány miatt, hanem mert próbálok környezettudatosan élni.

Szerintem egyik sem ciki.

2012. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!