Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek, melyik a...

Baranka kérdése:

Mi a véleményetek, melyik a cikibb?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném nem vitát szeretnék szítani! Tudom nem mindenki veheti meg a gyerekének az újat a legdrágábbat stb. De szerintetek melyik a cikibb? Ha mosható pelenkával pelenkázód be a gyereked? Vagy olyan babakocsival (30 éves fémvázas) közlekednél amiben te is felnőttél. Szerintem mindkettő ciki de a babkocsi jobban az!

2012. ápr. 16. 12:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ha magad miatt kérdezed, akkor megnyugtatlak, hogy egyik sem ciki. Én mosható pelusozom és nem az anyagiak miatt. Ha lenne egy retro babkocsink (mint, ahogy nincs), lehet, hogy használnám. szintén nem az anyagiak miatt.

de egyáltalán, az se ciki, ha valkinek kevés pénze van és azért használja ezeket. AZ én szememben ezerszer cikibb, ha valaki mutogatja, hogy mije van. Még gázabb, ha ezt úgy csinálja (pl. hitelre), hogy nem tehetné meg. AZ ilyen szülőt, az utóbbiakat, felelőtlennek tartom.


mosható pelus kérdésben meg tudok neked segíteni. (tanácsot adni)

2012. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ha tudsz egy kicsit varrni, akkor a mosható pelus is megoldható úgy, hogy a készleted is minimális költségű legyen.


vagy ha nem, akkor ez a megoldás is meggondolandó:


elsőre nagyon viccesnek tűnik, de youtube-os videókat, külföldi veboldalakat olvasgatva, sokan alkalmazzál.

természetesen pamut pólót kell használni pelenkázásra:


[link]


szerintem nagyon nagy ötlet :) csak össze kell szedni apuka elfekvőben lévő pólóit.

ehhez kell még pár vízzáró pelenkakülső és kész is a készlet.

2012. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván nem ciki egyik sem, csak bennem az is felmerült, hogy tudjátok-e hogy mi lesz később. Meg fogjátok tudni adni a gyereknek amire szüksége van, ha már most is nehézségeitek vannak? Mert ha nő a gyerek, akkor nem lehet azon gondolkodni, hogy enni adok-e neki vagy kifizetem a térítési díjat az iskolába, vagy ruhát veszek neki.
2012. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha a mosható pelust választod, akkor még büszke is lehetsz magadra, hogy milyen környezettudatos vagy. Babakocsit pedig a vaterán lehet használtan venni, nagyon jókat. Én mindkét babakocsinkat használtan vettem. Kimostam szépen a huzatot, letakarítottam és tökéletesen nézett ki, szerintem nem érdemes újat venni boltban.
2012. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Látom, hogy ki van emelve a kérdésed: döntöttél már azóta, hogy mi legyen? Esetleg mindkettő? :)

Én egyébként nem cikinek, hanem tök menőnek tartom mindkettőt. A régi babakocsit is fel lehet szépen újítani. Mosható pelust is lehet magunk készíteni egy kis kézügyességgel. Vagy ezekhez segítséget hívni, biztos lenne rá valaki ismerős/rokon

2012. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hál Istennek babakocsit kaptunk ajándékba. Így marad a pelus.
2012. máj. 31. 21:43
 27/27 anonim ***** válasza:
Szuper, jó tologatást. :D
2012. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!