Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit hány éves korig...

Babakocsit hány éves korig használtok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, és részemről is lezártnak tekintem, mert valóban nem erről szólt a kérdés. Nem ítélkezem, igazad van, én pont ezért írtam, hogy azokra nézek furán, akiket ismerek, és minden nap, vagy sűrűn látok. De eszemben sincs lehülyézni még ekkor sem a másikat, mint itt egyesek. Csak elmondtam a véleményem. Csak azért próbáltam megvédeni az első válaszolót, mert itt őt támadtátok le, és hülyéztétek le... ennyit erről. Mindenki úgy csinálja, ahogy tudja a gyereknevelést, természetesen eddig sem szóltam bele senkiébe, ezek után sem fogok. De véleményt lehet mondani. Akinek nem inge....
2012. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor annyira orulok,hogy nem Magyarorszagon elek...

Az en fiam 3 eves, en 8 honapos terhes vagyok es igen,en babakocsiba tolom ha pl. orvoshoz megyunk.

Okai:

-1 busszal es 2 metro atszallassal jutok el a korhazig.

- problemas terhessegem van, varatlan helyzetekbe ajulok el,nem erzem elore,hogy baj lesz. Most tegyuk fel,hogy a metrot varjuk a fiammal es elajulok , a fiam esetleg elszalad,elesik ,eluti a metro. Vagy a buszmegalloba ugyanez es eluti a busz.Akkor mi a jo megoldas ebbe a helyzetbe? Es kikerem magamnak en is,hogy nem lustasagbol teszem kocsiba hanem a sajat testi epsege miatt.

Nekem nincs semmilyen segitsegem, 3 ev alatt egy napra se tudtam lepasszolni a gyereket se mamanak se senkinek. Ugyhogy szerintem egyaltalan nem vagyok lusta.


Szerintem nagyon banto volt az iromanyod elso valaszolo,raadasul te kikered magadnak,hogy nem vagy hulye a kovetkezo sorba meg megerosited,hogy de te mindenkit annak gondolsz aki az ennyi idos gyereket babakocsiztatja.

Tisztara mint a dedoba...

Mi lenne ha vegre mindenki elfogadna azt,hogy mas maskent gondolkodik?

2012. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Ti nem fogadjátok el, hogy én másképp gondolkozok, nem én!Nyugodtan le lehet hülyézni,akkor is ez lesz a véleményem.Még írjátok le hússzor, és akkor megkönnyebbültök,jó?

Úgy látszik, én ilyen maradi vagyok, mert azt látom, itt mindenki babakocsiztatja a nagy gyerekét. 8 hós terhesen, ha problémás vagy, nyílván tolod egy kicsit a gyereket, én azokra értettem, akik azért tolják, mert túl fárasztó egy-két órát sétálni a gyerekkel.

2012. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem,nem az a baj,hogy másként gondolod a dolgokat.Hanem az,hogy kapásból így írtad:hülyén tudok nézni azokra...mert miért?Ki vagy Te,hogy tudd az okokat,vagy bírálj,elítélj másokat?Ezzel volt a gond(ahogyan lefikázóan nyilatkoztál),nem a másfajta véleményeddel/nézeteddel.
2012. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:24

Igen, fárasztó. Nem nekem, a gyereknek. Attól, hogy a tieid hiperaktív, szupermozgásigénnyel megáldott turbókölykök, még nem biztos, hogy másoknál van baj, mert a 2-3 éves gyerek nem tud napi 2 órát gyalogolni....

De tudod, minden hülye menetiránnyal szemben közlekedik, csak te mész a helyes irányba...

2012. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Komolyan, 10 eves a poszt, de egyszeruen elkepeszto mekkora hulye az elso, hogy szerinte panelba vannak zarva Budapesten a gyerekek.. akkor en sem a Svabhegyen nottem fel Budapesten nagy kertes hazban, mert szerinte csak panel van 😀 agyrem mennyire agymosottak tudnak lenni egyesek
2022. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mondjul peldaul van aki koraszulott, es orul ha masfel evesen megtanul jarni. Persze ra is biztosan "hulyen neznek"
2022. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!