Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rábeszéltem magam az olcsó...

Rábeszéltem magam az olcsó használt kocsikra, ezek közül válogatok. Szerintetek ez jó ár ezért a kocsiért?

Figyelt kérdés

[link]


kb. ugyan ilyen van 4E ft-tal olcsóbban,viszont ez a közelünkben van,el tudunk menni,meg tudjuk nézni és a postaköltséget is megspórolnánk! szerintetek?



2012. nov. 9. 16:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ilyen kocsink volt kölcsönbe. A hordozóba miért ne lehetne 1 nap 1 óránál többet? A mi gyerekorvosunk azt mondta hogy nyugodtan lehet benne a picúr, hiszen ezek direkt így vannak kialakítva. Persze azért ne egész nap a hordozóban legyen, de nem lesz gond belőle! A sport része majdnem vízszintesig dönthető egyébként, én 3 hónapos korától már azt használtam, semmi gond nem volt. A hátránya hogy lapra csukható. Én szerettem semmi baj nem volt vele!
2012. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott a hordozóval kapcsolatban, ugye van úgy hogy az ember nem csak 1 órás útra megy... akkor 1 óra elteltével ki kell venni a picit a hordozóból vagy mi? Ne nevettess már....
2012. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja és 8 hónaposan váltottuk le a hordozót autósülésre! De nem azért mert olyan kicsi volt a fiam.... 59 cm-vel született, és vígan elfért 8 hónaposan is a hordozóban ha autóval mentünk valahova.
2012. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es! bébiszitteltem egy családnál, ott 3 fiút bírt ki tökéletes állapotban a kocsi, persze a foltok nem kerülték el. és szó szerint 3 gyereket bírt ki,mert nem csak,hogy az első is már újszülött korától használta,de amikor a legkisebb 6 hónapos volt,akkor a középső a mozgatható lábvégen ült, a legnagyobb meg egy testvérfellépőn állt. nem mondom,hogy csúcsminőség, és az is igaz,hogy csak ez az egy tapasztalatom van vele, de engem meggyőzött. sajnálom,hogy ilyen rossz tapasztalatod van vele,remélem én nem futok bele hasonlóba.


és már csak a megfelelő ár-érték-állapot arányút kell kiválasztanom ! :)

2012. nov. 9. 18:40
 15/22 A kérdező kommentje:
egyébként a hordozót nem tervezzük túl sokat és túl sokáig használni. haza kell vele hozni a gyereket a kórházból, meg itthon,amíg ébren van,azt az 1-2 órát, és esetleg nyugis is,akkor kiviszem vele a konyhába,felteszem az asztalra és elbeszélgetünk,amíg főzőcskézek,vagy mosogatok. legalábbis így tervezem. nem tudom milyen súlyú egy 4-8 hónapos baba, de nekem amúgy is elég kényelmetlennek tűnik cipelni a hordozókat,mert el kell,hogy tartsa magától az ember.
2012. nov. 9. 18:43
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem venném meg. Még egy textilmózes sincs hozzá. Hordozóban nem vinném minden nap sétálni, mert az én gyerekem pl. 3-4 órákat aludt. Annyit meg nem voltam kint a hidegben (októberi), így simán csak levettem a mózest, behoztam és abban aludt tovább. Mivel nem vízszintesig dönthető, így a kocsiban sem altatnám.
2012. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az eladót, hogy vízszintesig dönthető-e? Mert lehet, hogy le lehet dönteni, csak úgy nem fényképezte le. Nekem hasonló kaliberű babakocsim volt, csak Giraffe Club márkájú:

00674_Giraffe_Travel_System_babakocsi_ujszulott_kortol___hordozoval

Nekem áprilisi a babám, a lábzsáknak jó hasznát vettem. Májusban is voltak, vannak hűvösebb napok, bundazsákra viszont lehet nincs szükség, mert olyan hideg nem lesz, de egy jó meleg takaró fölé a lábzsák nagyon hasznos, nem beszélve arról, hogy eshet az eső is, akkor meg pláne nagyon jó. Én is jártam úgy, hogy tanácsadásról hazafele elkezdett esni az eső és volt akinek nem volt a kocsin lábzsák, az esővédőjét folyton lefújta a szél, pedig annyira nem is fújt, és csak a takaró védte a kb. 1 hónapos babát!

2012. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez az a Giraffe Club kocsi:

[link]

2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

nah ez a kocsi is tetszik,néztem is hasonlót,csak narancsban. egyébként úgy tudom az ülés csak 175 fokig dönthető. akkor az már biztos nem jó újszülöttnek? számít az az 5 fok?

amúgy nem pont ezt fogjuk sztem megvenni,mert vannak olcsóbbak, találtam sokat jófogáson. még olyat,is hogy 8E a kocsi és 3E a hordozó. de olyat is, hogy 7E kocsi hordozóval. nah majd meglátom. egyébként általában havonta változik a véleményem. szívem szerint joggert vennék,mert korizni tervezek a lurkóval,mihamarabb szeretném elkezdeni,de mindenki lebeszél róla. egy Jane kocsit néztem ki 40E-ért. de faluban lakunk,semmi sincs tőlünk 2-500 m-nél távolabb. sajnálnám rá a sok pénzt.

köszönöm az eddigi tanácsokat!

2012. nov. 10. 10:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Milyen a terep? Ezek a kocsik "fapadosak". Semmi rugózása. Nekünk ilyesmi a szaladgálós kocsi, ami mindig a csomagtartóban van. Hát ég és föld a különbség a Graco és a rugós Camarelo között.
2012. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!