Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rábeszéltem magam az olcsó...

Rábeszéltem magam az olcsó használt kocsikra, ezek közül válogatok. Szerintetek ez jó ár ezért a kocsiért?

Figyelt kérdés

[link]


kb. ugyan ilyen van 4E ft-tal olcsóbban,viszont ez a közelünkben van,el tudunk menni,meg tudjuk nézni és a postaköltséget is megspórolnánk! szerintetek?



2012. nov. 9. 16:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

a terep hát falusi. van betonút, bár nem mindenhol. és ahol van is, ott sem a legjobb. max a boltig megyünk meg vissza. jah meg a séta,hát persze. az is.

szerettem volna kendőben hordozni. de arról is mindenki lebeszél. pedig sztem a kocsit is simán ki lehetne vele váltani. azt mondták,hogy örülni fogok,ha nem lesz "rámragasztva" a gyerek. hát nem tudom. azért szeretnék ilyen olcsó kocsit,mert tényleg nem használnánk csak alig-alig... :S

2012. nov. 10. 14:05
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha te szeretnéd hordozni, akkor hordozd! Én nem szerettem, meg ő sem bírta. Sírt a kendőben. Ha ennyire nem akarod használni a babakocsit, akkor én nem vennék egyelőre. Vegyél egy kendőt és ha bejön, akkor maradj annál. Fél éves korától vagy amikor már tud ülni, jó az ilyen futkározós kocsi, ha kell.
2012. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!