Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hordozóról? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Ilyen hordozót vettem a másfél hónapos lányomnak. Nekem tetszik. Mi a véleményetek Nektek? :)


[link]



2013. aug. 18. 21:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az "esetem", de ha neked tetszik használd egészséggel!
2013. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon rossz vétel volt, ha jót akarsz a lányodnak, inkább add el és vegyél egy egészséges hordozót neki.

Ennek a kengurunak nem elég széles a terpesze, a csípője egészségtelen tartásba kényszerül és nem fog megfelelően fejlődni, ami főleg, hogy lány, a csípőficam elkerülése szempontjából rettentő fontos volna.

Mellékesen elég rusnya a színe, mintája, de ez csak az én személyes véleményem.


Ha javasolhatok, válassz inkább valamilyen kendőt, vagy mei tai-t, ezek közt is van igazán csajos mintájú, ha ezek tetszenek és ezek legalább ortopédiailag helyes tartást biztosítanak.

2013. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de élőben olyan szélesen van terpeszben a lába, mint az én csípőm. Tehát a kis térdei majdhogynem a derekamnál vannak. Ennél már ebben a pózban széjjelebb nem tudom nyitni a lábát a hordozó nélkül sem.
2013. aug. 18. 21:36
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

Most nézem csak, milyen baromságot ír a termék ismertetője:

6 hónapos kortól a mamának háttal, vagyis kifelé hordozzuk a gyereket...Ezeknek elment az eszük!!!

A lehető legártalmasabb dolog, amit hordozáskor tehet az ember.

Amúgy ahogy nézem, az egész kenguru anyaga is elég merev, nem öleli puhán körbe a baba testét, így kétlem, hogy a gerincének a természetes "C" görbületét követni tudná.

Hú, de mérges vagyok, mikor ilyen vackokat rásóznak szegény jóhiszemű anyukákra!!!

Kérdező, komolyan mondom, nem akarok neked rosszat, add el ezt a vackot és szerezz be egy normális hordozót!

2013. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Jah és a színe sem ilyen. :) Hanem sokkal világosabb.


[link]


Ilyen.

2013. aug. 18. 21:38
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem merev. Nagyon puha. A fej részen van egy kicsi fejtámla, amúgy meg iszonyat puha anyaga van.
2013. aug. 18. 21:39
 7/37 anonim ***** válasza:
51%

Az a jó hordozó, ami térdhajlattól térdhajlatig megtámasztja a baba lábát, ekkor van megfelelő szögben a csípőizület.

Azért írom, hogy ez egy vacak, mert a képen láthatóan csak feleaddig tart az anyag és a baba lába lóg.

2013. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy háttal nem szabad hordozni. :) Azt én sem értettem, hogy miért írják bele... Amúgy tényleg nagyon finom puha anyaga van, ami teljesen légáteresztős és tökéletesen követi a hátát. Egyedül a fejrész merev, de az sem teljesen, mert az oldalsó húzókkal lehet ráalakítani a babára. De a lába ha már ennél széjjelebb lenne, ahogy rajtam van, akkor már hátrafelé hajlana ki. Szerintem a kép nem adta itt jól vissza, ahogy a kicsi rajta van a hölgyön.
2013. aug. 18. 21:46
 9/37 A kérdező kommentje:
Ahha értem. Még csak most láttam az utolsó válaszod.
2013. aug. 18. 21:47
 10/37 A kérdező kommentje:
Tudnál ilyesmi képet linkelni felvett hordozóról, amiben baba is van és olyan amit írsz? Ha nem fáradtság.
2013. aug. 18. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!