Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hordozóról? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Ilyen hordozót vettem a másfél hónapos lányomnak. Nekem tetszik. Mi a véleményetek Nektek? :)


[link]



2013. aug. 18. 21:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. :)
2013. aug. 18. 22:55
 32/37 anonim ***** válasza:
47%

Azért azt tudni kell, hogy az SSC-t (csatos hordozót) is már kizárólag ülni/mászni tudó babánál szabad használni, tehát 6 hónapos kor után.

Az csak reklámfogás, hogy kínálnak hozzá újszülött szűkítőt, nem sokat ér.


Tényleg, mi baj volt a tegnap esti hozzászólásommal, hogy töröltettétek???

2013. aug. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%

Tök igazad van, reklámfogás...



Nem tudom. Mit írtál? Megjelent biztosan? A kérdező sem az a vérmes fajta :D, nem hiszem, hogy ő töröltette.

2013. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
50%

A képen lévő hordozóval több baj is van sajna.

1.attól, h most még térdhajlatig ér a babának, attól még ló, a combfej nincs rendesen a vápában

2. a baba gerince nincs c vonalban, nem görbül - szinte egyenesen van benne, ami nem túl jó egy pici babának

3. a kezeit nem tudja felemelni az arcáhz

4. a pántok, ayuka nyakán futnak, idővel kidörzsöli, nyomni fogja - vékonyak a pántok

5.kb. 1 hónap múlva a baba fejét sem fogja megtartani a kenguru teteje, csetlik - botlik majd a feje.

Nem tudom mennyibe került, de egy mei-tai sem sokkal drágább, hasonló ehhez. Ha a kendőben bezártnak érzed magad, mei-tai az jó. Csatos hordozó ssc, még egy ekkora babának nem megfelelő hordozó, hiába van benne újszülött szűkítő, az csak reklámfogás, a babának rossz. Egy csatos hrodozóban a baba ül, az ülőgumóján, egy pici babának a fejletlen gerincének még káros, ha ültetik. Hiszen megvannak a mozgási fokozatok, ahhoz kell hordozót választani. Tehát egy pár hetes babának ülni még meredek dolog. Ami a kenguru mellett szól, az a minta, bár a baba semmit sem érzékel belőle:)

2013. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
50%

Itt olvashatsz részletesen a helyes hordozásról. Ebben a kenguruban rémes helye van a lányodnak. Már ne haragudj, de ez semmiképpen nem jó neki :(

[link]

[link]

2013. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Nem én töröltettem a hozzászólást, de nem is én pontoztam le senkit se! :O Nem tudom, hogy ez kinek a hobbija, hogy válaszoktól függetlenül mindenkin végig meg és lepontoz. :/
2013. aug. 20. 18:57
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Annyi még a hozzáfűznivalóm, hogy ha a kendőt nem kedveled, akkor újszülött kortól használhatóak a karikás kendők ( [link] ) Ezek addig használhatóak, amíg nem túl nehéz a gyerkőc csípőn vagy elöl. Lehet vala háton is hordozni, de nekem az nagyon nem volt kényelmes.

Van egy másik fajta hordozó, ami kezdőknek és pici babásoknak szerintem tökéletes: Close Caboo a neve ( [link] )

Tulajdonképpen két, rugalmas anyagú karikás kendő van egybe varrva, a használónak igen könnyű dolga van vele. Ezek általában 6-7 kilóig használhatóak. Valamiért ezt a típust mindig kifelejtik a sorból, pedig nagyon hasznos, egyszerűen használható eszköz.

A lepontozó meg valószínűleg régi, kengurumániás ismerősünk, aki már nem mer írni (eddig is mindenhova kb ugyanazt a három, borzasztóan "egyszerű" mondatot bírta leírni), úgyhogy most abban éli ki magát, hogy mindenkit lepontoz :-D Szánalmas szegénykém, de legalább nem unatkozik :-D Az ilyeneket még az indiánok sem bántották, hagyjátok szegénykémet! :-)

2013. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!