Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hordozóról? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Ilyen hordozót vettem a másfél hónapos lányomnak. Nekem tetszik. Mi a véleményetek Nektek? :)


[link]



2013. aug. 18. 21:26
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Azt nézem, hogy rajtam felvéve tök más, mint a képen. Ha van egy kis időd teszek fel képet róla, csak fel kell töltsem előbb. Ha nem tudod ma már megnézni, akkor holnap ha van kedved. :)
2013. aug. 18. 21:50
 12/37 anonim ***** válasza:
62%

Bocsánat, nem engem kértél, hogy linkeljek, de teljesen egyetértek az előttem szólóval:


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
2013. aug. 18. 21:56
 14/37 A kérdező kommentje:
2013. aug. 18. 21:56
 15/37 A kérdező kommentje:

Szia 12-es!


Nem baj, hogy nem téged kértelek. Köszönöm a képeket. De amúgy én azt nézegettem, hogy ezek között is van pont addig érő, mint a miénk. Kb a combja közepéig ér a valóságban. Teljesen a térdéig érőt én nem találtam.

2013. aug. 18. 21:58
 16/37 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hülyén jön ki egy-egy válaszom, csak lassú ez a net és nem mindent látok meg rögtön.
2013. aug. 18. 22:03
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

Juj, tényleg ne haragudj, de még nézni is rossz a lányod abban a hordozóban, annyira esetlenül tartja a csípőjét, lábát ez a hordozó.

Nem véletlenül folyik már a csapból is, hogy a kenguru mennyire káros.

Jó persze, régen szinte csak ez volt és mégsem lett minden gyerekből csípőficamos felnőtt, de ha már van sokkal jobb termék, akkor miért ne azt válasszuk?

Amúgy amit a másik hozzászóló belinkelt képeket, azok teljesen jók.

2013. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
38%

Az a helyzet, hogy annyira meg kellene támasztania a kis combiját, hogy a tappancsai távolabb legyenek egymástól, már- már a csípődet verdessék.


Nézd csak ezeket:


[link]


[link]


Neki sem ér végig, mégis tökéletesen támaszt. Emiatt a gerince is teljesen jól görbül. Amúgy irtó cuki a babád! :)

2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Persze, hogy esetlen. Éppen mély álomba volt szenderedve és el volt teljesen ernyedve. :D
2013. aug. 18. 22:09
 20/37 anonim ***** válasza:
62%

Plusz ahogy nézem, nem öleli át annyira stabilan a testét körbe az anyag.

Ilyen pici babának én ezért választanék még csakis kendőt, később pedig a mei tai-t.


De a te gyereked, te döntöd el miben hordozod, nem ócsárlom többet amit vettél :)

2013. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!