Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit választanád/...

Melyik babakocsit választanád/vennéd meg ezek közül? Miért?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valamelyiket használja valaki ezek közül, leírhatná személyes tapasztalatát!! Köszönöm!! :)



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 11. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elsőt vagy annak az Air változatát lilában vagy zöldben.Kipróbáltam barátnőmnek is van,elég magas,strapabíró,szép a gyereknek kényelmes ilyet szeretnék majd a ha lesz következő babám.
2013. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

De ha csak ezek közül lehet választani, akkor az utolsó

2013. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném ezek közül (az Espiro babkocsik jók), az utolsó kettőt meg semmiképpen sem.
2013. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Több anyukától hallottam már, hogy parádés, drága kocsit vettek, és 8-15 hónapos korban már kicsinek bizonyult, másikat kellett venni. Én mindenképp a mérete szerint fogok választani.
2013. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt másodikat biztos nem, inkább a 79 ezrest.

Nekünk hauckban volt ugyanilyen mint az espiro és amikor sportkocsivá alakítottuk mentem a gyerekemmel bevásárolni folyamatosan belerúgtam a hátsó tengelybe... De csak annyira hogy a lábam elfertőződött (nyáron papucsban és a pórtól) hogy műteni kellett... Ilyen hátsó tengelyes amibe bele lehet rúgni olyat biztos nem.. DE lehet én vagyok tök béna...


Nekem olyan volt mint az anmar de a márkáját nem tudom... Azt imádtam :) jól tele lehet pakolni :) és télen teljesen lezárható hogy ne fujjon be a szél a kicsinek.

2013. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első kettőt venném, ha rá lehet e tenni a hordozót, és lenne hozzá!

A többi gagyi...

Igazából a harmadikhiz van csak hordozó, de az meg egy gagyi, ami nem tesztelt, nem biztonságos!


Sokkal jobb kocsikat kapsz hasznàltan, ami strapa bíróbb, minőségibb!


[link]

2013. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindegyiket meg lehet venni, ráhelyezhető babahordozóval, olyan 20-25 ezer forintos felár ellenében!

Tudom, hogy drága kocsik és én örülnék a legjobban, ha sokkal olcsóbban juthatnánk hozzá egy minden igényt kielégítő strapabíró kocsihoz, de hát úgy néz ki olyan nincs! Mindenképp újat szeretnék, de árban ennél többet nem tudunk rászánni, sőt még ez is sok!

2013. ápr. 11. 09:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Abba azért érdemes belegondolni, hogy ezek a babakocsik kb max 2 évig vannak használva, de nálunk csak kb 1,5 évig volt , mert azután már nem volt hajlandó beleülni a gyerkőc.Szeritem jobban megéri hazsnáltan egy márkásabbat, többet tudót megvenni.

Nekünk ilyen kocsink volt: [link]

Én nagyon szerettem, azután meg egy kis esernyőre csukható sportkocsink volt, de azt már csak azért vittük magunkkal, hogy ha elfárad ne kelljen cipelni.Ha nem kellett csak a vállamra akasztottam, és kész.

2013. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20-25 ezret nem adnék egy gagyi hordozóért, amin a baba élete múlhat egy baleset során!!!

Jól gondold meg milyen hordozót veszel, majd utánna vegyél olyan babakocsit, amire azt a hordozót rá lehet tenni!!!

2013. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia!


Írtam már neked én is. Anmar szerű kocsit kapni a china mart-ban (az ázsiacenter előtti bevásárlóközpont, egy barna épület azon belül van BERGON- nem brendon-)

35ért vettünk egy kapucsinó színűt esővédővel szúnyoghálóval, pelenkázótáskával lábzsákkal MINDENNEL! Még most a második gyereket is kihasználja. Mi nem hordozót vettünk hanem anyagi okokból inkább egy komolyabb autós üllést ami 0-18 kilóig jó, dönthető pohártartós stb stb stb... Most tesómék használják... hordozót vateráztam egyet 4ezerért hogy csak etetni "ültetni" stb azért legyen valami...

2013. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!