Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meg tudná nekem valaki mondani...

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy miért jobb a hordozókendő a kengurunál?

Figyelt kérdés
Kislányom most lett 2 hónapos és annyira igényli a babusgatást, hogy le sem lehet tenni, így viszont én sem tudok itthon semmit sem csinálni. Van egy Cam kengurunk, de anyósom szerint az nem jó, csak a hordozókendő. Most nézegetem az bababoltos oldalakat, de én semmi különbséget nem látok a kenguru és a kendő között és nem is írja , hogy miért lenne jobb (pl. jobban kitámasztja a gerincet), sőt még a fejét sem tartja a babának. [link]
2014. jan. 22. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

@Maydy4: "Rongydarab"? :-DDDDD Nézőpont kérdése. Az én szememben a kenguru egy bevásárlószatyor :-D Jó kendőt százával lehet venni használtan (úgy még jobb is, mert finom puha lesz a használattól. Az újakat kezdőnek nem ajánlanám) 3-10 ezer forintért. (Jah, akkor meg az lesz a baj, hogy "ilyen olcsó, akkor biztosan gagyi" de nem így van :-D )

A képen egy rugalmas hordozókendő látható. Az anyag hurkolási technikájának kifejlesztése -mert ez nem harisnyaanyag-, a gépsor, ami legyártja, plusz a márkanév (ezt minden termékben meg kell fizetni...), meg a B.don haszna ugye. Nah, ezért kerül ez a "rongydarab" 20eFt-ba a B.donban, ugyanez használtan egy fórumon 5eFt... Ennyiért nem kapsz kengurut (ha mégis ennyibe kerül, az kínai piacos :-s ).

A kérdezőnek karikás kendőt javasolnék ilyen pici babához. Lehetőleg hordozókendő anyagút, de a vászon is megteszi. ( [link]

Használtan olcsó legalábbis kb ugyanannyi, mint egy olcsóbb kenguru. A használata könnyű. Nem hosszú kendő, nem lóg a földig, apák is szeretni szokták. Újszülött kortól lehet használni, amíg csak bírod :-) A gyerek nem növi ki, pufikabátban is belefér télen.

Ez egy olyan megoldás, ami a gyereknek egészséges, a felnőttnek kényelmes. Ezért találták ki a népek. Beszerzési lehetőséget, egyéb infót tudok küldeni priviben, ha szükség lenne rá ;-)

@Kérdező: Ne veszekedj az anyóssal, annak nincs jó vége. Süssön inkább sütit, te meg nézz utána addig a dolgoknak, és akkor béke lesz :-)

2014. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

OFF: bocsi, ezt muszáj :-D

[link]

Biztos, hogy viccből készült a kép, szóval tényleg csak egy OFF :-D

2014. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy nem off kép, ami egyértelműsít néhány dolgot: [link]
2014. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!