Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valaki ismeri ezt a fajta...

Valaki ismeri ezt a fajta babakocsit? Véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. febr. 3. 17:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jajj a link lemaradt :) [link]
2014. febr. 3. 18:49
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es válaszoló :) Igen vannak árak az biztos a csillagos égig :) Nem szeretnék túlzásokba esni bár ha nagyon akarnám megtudnánk venne a 200 ezreset is de feleslegesnek találom a különböztetett inkább eltenném a picinek.:) Még azért körbe nézek :)
2014. febr. 3. 18:55
 13/27 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenül van egy három kerekűnk is :). Igaz az is régebbi fajta (Quinny Freestyle), kb. hasonló kaliberű mint a Symbaba (tehát nehéz mint a dög, viszont bárhol átmegy mint egy tank). Abban az a jó, hogy nagyon könnyen szét lehet szerelni, és jobban lehet tárolni, viszont éreztem benne egy pici instabilitást, főleg mikor mondjuk járdaszegélyre teszed fel, és a hátsó kerekei éppen a levegőben vannak, akkor inog egy kicsit. Azon kívül tök jó. Viszont egy boltba bemenni szerintem nem túl ideális vele, mert elég szélesek szoktak lenni, bár nem tudom, hogy amit belinkeltél, az mekkora lehet.

De szerintem nem lehet 0-3 éves korig megúszni egyetlen babakocsival, legalábbis nekem a mániámmá vált őket cserélgetni:D.

(3. voltam)

2014. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ismételten kedves 3mas :) Te aztán tényleg vágod a témát :)Aminek én nagyon örülök :) Na igen ezért vannak fenntartásaim a 3 kerekű babakocsival a "stabilitása" ijesztő lenne számomra :) Amúgy a Mérete (kb. cm):105x66x118. Most hogy elgondolkodtam rajta nem is biztos hogy beférne a liftbe...ÁÁ Komolyan megörülök mire kiválasztom a megfelelőt!!Minden megvan már fejben ágy etetőszék további bútorok minden csak ezzel kapcsolatban vagyok határozatlan.Azért nem akarok babakocsikra egy vagyont költeni :)
2014. febr. 3. 19:16
 15/27 A kérdező kommentje:
Még ez is nagyon tetszik : [link]
2014. febr. 3. 19:18
 16/27 A kérdező kommentje:
Az elősző linknél lemarad hogy itt meg csak +ba a hordozó 32000 ft azt meg viszont sokkalom.
2014. febr. 3. 19:20
 17/27 A kérdező kommentje:
Na mindegy csak megszületik a döntés mire megérkezik a csöppség :) Nem fogom elkapkodni az már biztos!!!Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a babakocsi ajánlásokat :) Szép estét nektek!! :)
2014. febr. 3. 19:40
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, ez sem férne be a liftbe, széles nagyon. :( Plusz hülyén van a sportrészen a karfa. Nagyon magasan van, nem lát ki a baba tőle, jó darabig. Viszont jól pakolható, jó a mózes, és tágas a sportrész is.
2014. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Esetleg bébé confort streety? Én most fogok venni, igaz használtan a lányomnak csak sportrésszel, de lehet hozzá mózest és hordozót is venni. Picik a kerekei, de, ha jó az út felétek, akkor nem gond. Egyben van a tolókar, ami tök jó, meg lehet fordítani a sportrészt is, h feléd nézzen a pici, és ledönthető vízszintesig. Nagyon nagyon picire csukható.
2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajna nálunk nagyon szar az út :( Még a járdákon is akkora kátyúk vannak hogy bokát lehet törni benne :( A Főtér tiszta macskakő amin gondolom csak ugrálna.Stílusba inkább hasonlót keresek mit amiket belinkeltem.De azért még egyszer köszi! :)
2014. febr. 3. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!