Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valaki ismeri ezt a fajta...

Valaki ismeri ezt a fajta babakocsit? Véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat előre is köszönöm :)


2014. febr. 3. 17:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint Te :) Napokig, hetekig nézelődtünk a neten a férjemmel,h melyik babakocsi lenne jó. Ha megtetszett valamelyik, rákerestünk a véleményekre, és kezdhettük elölről az egészet. Azt hittem én is, h sose lesz itt babakocsi, mindegyiknek van vmi súlyos hibája. Mi végül felmentünk Bp-re, több bababoltba is, kipróbálgattuk azokat, amik belefértek anyagilag a keretbe, és még aznap tudtunk is dönteni :). Hiszen rengeteg egyedi igény van (ezeket az eladók megkérdezik, nagyon sokat segítenek), és olyan dolgok is feltűnnek, amikre nem is gondoltál (pl. túl alacsonyan lenne a gyerek, belerúgsz a keresztrúdba tolás közben...). Az meg, h írják,h könnyű... Én megemeltem a boltokban néhány könnyűnek beharangozott vázat...katasztrófa. Elképzeltem,h egyik kezemben a "könnyű" váz, másikban a "könnyű" hordozó a gyerekkel :) Nekem lehetetlennek tűnt, le a kalappal azok előtt, akik ezt megcsinálják. Igaza van annak, aki azt írja,h multifunkciósban nincs könnyű. Szóval miután kipróbáltuk, kiválasztottuk a nekünk megfelelőt, már csak azt fogadtam meg,h nem fogok róla véleményeket nézegetni, mert mindegyik babakocsiról írnak jót és rosszat is :) Nincs olyan, ami mindenkinek megfelel, még a méregdrágák között sem.
2014. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon rossz az út nálatok (is), akkor inkább olyat válassz, aminek fújhatóak a kerekei, de legalábbis a hátsók. Én tartottam ettől, hogy mi lesz, ha defektet kapunk, de eddig nem kaptunk (kopp-kopp), és ég és föld a rugózása a sima és a felfújható kerekűnek, valahogy sokkal finomabban megy át a buckákon. Mondjuk mondták, hogy a miénknek (Quinny), ha kilyukadna a kereke, akkor a legkisebb biciklire való kerék jó rá, tehát nem olyan spéci, hogy nagyon szaladgálni kéne utána, hogy beszerezzük.
2014. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen babakocsink van. Már a 2. gyerek használja. Semmi gondunk nincs vele. Nagyon szeretem, kényelmes a babának. A mózese óriási.

Nem könnyű, és emelgetni nem egyszerű a fogása miatt. Nem nagyon tudom mekkora egy Audi csomagtartója (kialakítása), de nekünk a Fusionunkba befér, igaz sok hely nem marad mellette.

Vannak hibái, mint minden kocsinak, de előnye is sok.

Én Bp-n használom, és itt is elkélt nem egyszer a nagy kerék. Nem akadok el minden göröngyben. Van egy kis kerekű tesókocsink, ami külön babakocsi lehet (20 hónap van a gyerkőcök között), na azzal mindenhol elakadok.


Előnye:

Minden eleme tágas

külön dönthető lábtartó és háttámla sportrésznél

könnyű irányítani egy kézzel

fixálható kerék, állítható tolókar

fordítható feltétek (1 éves korukig felém volt a sportész, mert látni akartak)

nagy bevásárlókosár

sportrész vízszintesig dönthető

könnyen tisztítható, akár az összes anyagrész levétele nélkül is (ez utóbbi elég macerás)

nagy kupola


Hátrány:

nagy méret, külön lehet összecsukni (sportrészt le kell venni)

jó lenne egy kukucskáló a sportrészen, ha már előre néz (ez talán az újabbaknál már van)

jó lenne ha, egy kicsit könnyebben hozzáférhető lenne a bevásárlókosár


Így hirtelen ennyi.

2014. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 aHermann ***** válasza:

Előző vagyok:

A miniliftekbe is befér (4 személy). Már volt szerencsém néhányhoz. Elfér a pénztárnál is a bevásárlóközpontokban, hipermarketekben. Ügyesen néhány fokot lépcsőzni is lehet vele.


Ha esetleg lenne nálunk egy harmadik babóca, őt is nyugodtan kiszolgálja (amúgy folyamatos használatban van 2010. óta).

2014. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tako Citi move vagy Baby Heaven ? Fujhato (?) 4 kérek, emelhető fekvofeluletű mózes ami nevével ringatható, feltehető sport rész ami mindkét irányból rogzitheto és külön dönthető a támla és a lábtartó. Könnyen csukható és a vazon van egy fogantyú ha cipelni kell. Talán egyben is össze lehet csukni. szép is. És a mozesen van beepitett szunyoghalo.És a babahordozohoz is van lábzsák . És van hozzá pelusozó táska hozzá illő színben.
2014. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ja és állítható a rugozása és levehetők a kerekei. Sokmindent tud ahhoz képest amennyibe kerül.
2014. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bocsi hogy csak most írok de ma egész nap aluszékony voltam. Igazatok van tényleg nem lesz olyan kocsi ami mindenben jó és megfelelő :) Viszont szart sem akarok venni. Kedves utolsó azt a Tako Citi move vagy Baby Heaven kocsit is kinéztem :) és úgy gondolom hogy tényleg csak akkor derül ki ha ott kipróbálom megnézem. egy biztos egy átlagos liftbe be kell hogy férjen bevásárló része is legyen tágas. Köszi mindenkinek a véleményt azért örülök hogy jót is írt valaki erről a kocsiról :) Még van időm körbejárunk minden boltot itt a környékünkön aztán csak sikerül dönteni!:) Még egyszer köszi mindenkinek!Szép estét!!!:)
2014. febr. 4. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!