Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen HORDOZÓKENDŐ 2,5 évesnek?

Milyen HORDOZÓKENDŐ 2,5 évesnek?

Figyelt kérdés
Van kistesó is és néha még a nagy is szeretné ha felvennénk, ill. messze lakunk a játszótértől. Az Amazonas rugalmas kendőt ajánlanátok ekkora gyereknek?

2014. márc. 21. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te paramétereidhez (csak párezret szánsz rá, nagy gyereket szeretnél hordozni és mindenképpen kendőben), ezt ajánlom:

[link]

Nandu karikás - 5.000,- [nem "eredeti" Nandu karikás, mert annak a karikája szögletes, hanem Nandu kendőből (eredetiből persze) lett megvarva rendes karikával - a varrónőt is ismerem, nekem is van tőle karikásom] Ez jól tart és pikk-pakk tudsze vele csípőn hordozni. A Nandut sokan szidják, de egyrészt azIndian egy vékonyabb fajta, másrészt ez már betört, harmadrész karikásként jó.


4-es és 9-es voltam :)


De ha van Nandu kendőd, akkor akár azt is meg lehet varrni karikásnak (a maradékot meg eladni, de ha XL-es, lehet, hogy 2 karikás is kijön belőle). Vagy a Nandudat eladni és megvenni ezt :)

Nem én árulom, nincs benne érdekeltségem, csak jó vételnek látom, ezzel nem fognál mellé.

2014. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Megnézem a linket, val.szín ez lenne a legjobb megoldás.
2014. márc. 26. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!