Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik hatukon hordozzak a...

Akik hatukon hordozzak a babajukat nem feltek attol, ahogy fordultok veletlen valamibe bele veri a fejet a baba?

Figyelt kérdés
en is szoktam a hatamra tenni ,de inkabb itthon mert utcara nem merem igy vinni,itthon eleg kicsi a lakas mindig figyelnem kell nehogy neki menjunk valaminek.
2014. ápr. 25. 13:22
 1/9 Julie S ***** válasza:
100%

Nem, mert figyelek ra. :)

Viszont a tomegkozlekedesen haragszom erte, ha masok nem figyelnek oda es rank allnak nagyon. Sajnos a gyerek nem hatizsak, akit csak ugy fel-lekapdosok, ha felszallok egy buszra.

2014. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Julie S ***** válasza:
De hulyen hangzott. :D Csak a mozgasszabadsag szempontjabol sajnos. Amugy szivesebben viszem a lanykat a hatamon, mint egy hatizsakot. :)
2014. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt már hogy erdőben, fák között bujkálva levette a sapkáját egy ág, sőt, sajnos csapódott az arcába is, de túlélte. Nyilván figyel az ember, de nem mindig sikerül kiszámolni a méretet. :)
2014. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapja, vagyis az 1. héttől hordozom a lányom, fél éves korától a hátamon.

Nem emlékszem, hogy bármikor is beverte volna a fejét, hiszen egy hátizsák teteje sem verődik neki semminek.

A fejem magasabban van, ha valami beverődne, hát előbb lenne az :))

Én inkább a többi embertől féltem, valamiért sok idióta ellenállhatatlan kényszert érez, hogy megfogdossa a gyereket kérdezés nélkül, erre nagyon allergiás vagyok.

Boltban nem tudom kivédeni, főleg, ha a sorban szorosan mögém állnak, de ha tudom, hogy csúcsidőben kell buszra szállnom, akkor ilyenkor akármilyen nehéz is, inkább előre veszem, így közbe tudok avatkozni azonnal.

2014. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet csak itt a lakasba okoz gondot mert eleg kicsi,majd kiprobalom utcara is.
2014. ápr. 25. 14:53
 6/9 A kérdező kommentje:
cumit ha kiesik hogy lehetne vissza adni?
2014. ápr. 25. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:

nem, mert odafigyelek.

a cumisra nem tudok mit írni, a lányom visszateszi magának

2014. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Julie S ***** válasza:
Nalunk nincs cumija. A kendot, vagy a csatos hordozo pantjat szokta ragcsalni.
2014. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Nem nagyon láttam hordozott babát cumizni, nekem a kettő valahogy nem passzol össze, hiszen a cumizás általában egy pótcselekvés, amit a sok hordozás nagymértékben csökkenteni tud.

De vállad fölött hátranyúlva vissza tudod neki adni a kezébe a leesett cumit - ha már akkora a gyerkőc hogy el tudja venni.

2014. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!