Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Elcseréljem a majd 20 ezres...

Elcseréljem a majd 20 ezres babakocsim 7 ezres állólámpára, hogy ne nézzen a csillárba mindig? Mert hirdetve senki nem jelentkezik, pedig potom árért van feltéve.

Figyelt kérdés

ilyesmi:

[link]



jobb, mintha levinném a kukába alapon?


2014. szept. 2. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!!


Miótta hirdeted a babakocsit?

2014. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Úgye, nem komolyan kérdezted?

Következtetem abból, hogy az "ilyesmi" után belinkelsz millió egy tipust.

Tegyél falikar-lámpát a szobába, kisteljesítményű izzóval.

A csillár csak akkor világítson, amikor nagy fényre van szükség.

Én meghirdetném a cserebere.hu lapon és olyat választanék/kérnék, ami árban használati értékben jobban megfelel.

2014. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egy kiemelt kep jelenik meg masodik, nem millió egy.


Bababizomanyiban nincs a környék éden, kerdezo? En nem cserélném el.

2014. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kép jelenik meg, Bergon XSPR babakocsi. Mióta hirdeteg? milyen állapotban van? Én bergon cross babakocsit hírdettem nagyon sokáig, hibátlan állapotban volt, és csak ezerért tudtam eladni,pedig jóval drágább volt! Most egy sport babakocsit árulok, 20ezerért vettem, 6ezerért senki nem akarja megvenni, pedig hibátlan állapotban van,frissen mosott huzattal. nekem sosincs szerencsém az ilyenekhez! Minden esetre én biztosan nem cserélném el egy lámpára!
2014. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, én egy fél évet se használt Bertoni 2in1 b.kocsit árulok már jó ideje 35 ért .. türelem rózsát terem.


Szerintem inkább spórolj össze lámpára, de ne cseréld el.

2014. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem értem, hogy miért kötelező a babakocsit ugyan ott tartani, illetve nincs más fekhelye, hogy csak ez az egy opció van???
2014. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a bizományiban cserélném el lámpáért

nem tudom meddig futhatott a hirdetésem jófogáson, mert már írták, hosszabbítsam meg, mert lejárt a hirdetés. nem hosszabbítottam meg


2-es, várj pár másodpercet és a millió képbeől egy ki fog emelkedni


teljesen hibátlan állapot, téliesíthető is, csak eleve én is használtan vettem, de a huzat át van mosva vagy ötször mindenféle mosószerrel, meg lezuhanyoztatva, átsikálva az egész kocsi


csak épp táska nincs hozzá, meg esővédő


mivel vidéken van(habár megyeszékhely),lehet ezért nehezebb eladni


már a látványa is zavar, hogy itt áll(tárolóba nem viszem le, még ellopnák)nem tudtam használni, mert nem bírom fel a lépcsőn, amikor megvettem pedig könnyűnek tűnt, így egy másikat használok.


majd' 20 ezrem áll benne, az is idegesít

2014. szept. 2. 12:39
 8/9 A kérdező kommentje:
de kipróbálom a cserebere oldalt, de szerintem ott is a zöme nem ide valósi, tehát postaköltség, mi mindensrófolhat ott értékeket...
2014. szept. 2. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy jótanács: A Jófogáson hetente letörölheted, majd újra feltöltheted a hirdetést, és akkor teljesen ingyenes, míg a hosszabbításért fizetni kell(ene).

Töltsd fel az olx-re is, ott hetente küldenek e-mailt, ahol egy kattintással ingyen meghosszabbíthatod teljesen ingyen, és így hetente mindig a lista elejére kerülsz, talán így könnyebb eladni. Akárhányszor meg lehet ingyen hosszabbítani.

2014. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!