Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Májusi babát mivel kell...

Májusi babát mivel kell betakarni a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy babakocsit,ami újszülött kortól használató,de nem tartozik hozzá lábzsák. Nem fog fázni ugy a baba?
2014. dec. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaphatóak különböző vastagságú babaplédek, azzal be lehet takarni, attól függően hogy milyen idő/hány fok van.
2014. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Májusban LÁBZSÁK MINEK????? Lábzsákot 10 fok fölött nem használ értelmes ember, májusban meg általában 15-29 fok fölött szokott lenni.


Egy pléd böven elég.

2014. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15-29 fok = helyesen 15-20 fok
2014. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első baba lesz.

Eddig a környezetemben csak lábzsákos babakocsikkal találkoztam

2014. dec. 20. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Lábzsák csak hidegben, hóban, szélben kell. Mondjuk én olyat vennék, amihez van, mert télen még bőven fogtok babakocsizni.

Egyébként különböző vastagságú plédeket veszel úgy is, fel is van öltöztetve a baba, nem fog fázni. Ha hűvös van, kettő-négybe hajtott polár pléd, ha nincs hideg, elég egy vékony pléd.

2014. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet külön is venni univerzális lábzsákot a babakocsikhoz.
2014. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!