Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bergsteiger Capri babakocsit...

Bergsteiger Capri babakocsit használ valaki? Vélemények? Esetleg hasonló árú és tulajdonságú babakocsi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babakocsi vásárlás előtt állok, érdekelnének tapasztalatok. Leginkább terepen, nehezebb útviszonyok között használnám vidéken. Tömegközlekedni nem igazán fogok vele és a városi sok padkás útvonalak felé sem járok. Olyan 90-120ezer Ft körüli babakocsik érdekelnének. A Bergsteiger elég masszívnak tűnik, szerintem előnye a nagy gumi kerék és talán viszonylag könnyen összecsukható, közepes súlyú babakocsi. Viszont nem igazán találkoztam véleményekkel. Van esetleg, aki ilyet használ? Vagy ebből a Milanot (amiben egyedül az nem tetszik, hogy nehéz és nem bolygósítható a kereke). Vagy tudnátok valami hasonló kaliberű kocsit ajánlani?

2015. febr. 16. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a Bebetto solarist, szerintem tetszeni fog. Arról bőven találsz véleményeket is. nekünk is ez van, imádjuk.
2015. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a milanonak jobb a sportrésze, mint a caprinak. én nem vennék olyat, aminek az öve a vállrésznél be van varrva. csak állíthatót.

A régi babakocsim olyan volt, mint a capri, és mindig lecsúszott a gyerek válláról az öv, és felállt a babakocsiban menetközben.

csak képet néztem, az alapján ezek a lengyel fajták minőségibb kiadásának tűnnek. Ja, és a milano-nak nagyon jó a kereke, nézd meg a német honlapon.

2015. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogynem láttam én ezt nyáron, pedig mit böngésztem babakocsi után

a milano az nagyon bejön

amúgy tako captiva-t vettem (teutonia tetszett volna, de az ára miatt kiesett)

2015. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bebetto Solarist rengetegen ajánlották, szinte kivétel nélkül mindenki elégedett vele. Eléggé hasonló kategóriájúnak tűnik a Bergsteigerhez és tetszik is. Meg azért nem mindegy az a pár 10ezer Ft különbség sem. Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 19. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bebetto lengyel vagy koreai, a Bergsteiger német.

Az pár 10 ezer forint a minőségbeli különbség.

Például, hogy a fék napi használat mellett 2 év alatt vagy 8 év alatt megy tönkre.

Húgom lengyel babakocsija (80 e Ft-os, minden nap használja) 2 év alatt többször volt szervizben, mert a babakocsi úgy van összerakva, hogy otthon nem tudja a kisebb hibákat sem megjavítani.


Ezeket azért írom, hogy kinek mi számít, érdemes végiggondolni.

2015. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!